Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų rajono merginų rinktinė – „Volleyball Polonia CUP 2018“ laimėtoja

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkų rajono merginų rinktinė – „Volleyball Polonia CUP 2018“ laimėtoja
2018-06-12

Birželio 7-8 d. Pultuske (Lenkija) vyko merginų tinklinio turnyras „Volleyball Polonia CUP 2018“ kuriame dalyvavo ir Šalčininkų rajono merginų rinktinė.

Iš viso turnyre dalyvavo šešios komandos iš Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Žaisdama savo pogrupyje su Pultusko PSP Nr. 1 ir Pultusko PSP Nr. 4 komandomis ir rezultatu 2:0 nugalėjusi jas, Šalčininkų rajono komanda užėmė I vietą. Kitame pogrupyje laimėjusi visas rungtynes I vietą užėmė Avižienų komanda (Vilniaus rajonas).Finale susitiko dvi Lietuvos komandos. Rungtynės buvo atkaklios ir dramatiškos. Avižienų komanda yra rimta varžovė, laimėjusi Lietuvos mokyklų žaidynių II vietą, todėl Šalčininkų rajono komandai teko nelengvas žaidimas. Tačiau šalčininkietės ne tik stipriai pasipriešino varžovėms, bet ir laimėjo susitikimą rezultatu 2:1, ir tapo turnyro nugalėtojomis.

Rajono komandai atstovavo Anželika Jenzo, Katažyna Jasielionis, Evelina Jankelait, Kamilė Zaborovska (Butrimonių Anos Krepštul gimnazija), Olga Kondratčik, Evelina Milevska, Kamilė Balevičiūtė, Beata Leonovič, Kamilė Jachimovič (Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija), Eva Gurska, Konstancija Kinga Nasledova (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija).

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook