Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Informacija Šalčininkų miesto gyventojams dėl antrinių žaliavų surinkimo. Papildyta: informacija dėl stiklui skirtų konteinerių aptarnavimo.

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Informacija Šalčininkų miesto gyventojams dėl antrinių žaliavų surinkimo. Papildyta: informacija dėl stiklui skirtų konteinerių aptarnavimo.
2018-12-03

Gerbiami gyventojai, apgailestaujame, tačiau šiandien aptarnaujant rūšiavimo konteinerius, skirtus stiklo atliekoms, Šalčininkuose ir Eišiškėse jos visos netilpo į vieną mašiną, todėl ne visos buvo išvežtos. Kitas rinkimas numatytas artimiausią ketvirtadienį. Tuo atveju, jeigu Jūsų stiklo atliekų konteineris buvo neaptarnautas, prašome ketvirtadienį, nuo ankstaus ryto, išstatyti jį iš savo valdų. Atsiprašome už nepatogumus.Gerbiami gyventojai, šią savaitę Šalčininkuose ir Eišiškėse ištuštinami antrinių žaliavų rūšiavimo konteineriai, kuriuos valdo privačių namų savininkai.  Antradienį išvežimas buvo organizuotas Eišiškėse. Darbai atlikti sklandžiai.

Šiandien, lapkričio 29 d., atliekos išvežamos Šalčininkuose. Tačiau bus ištuštinti tik pakuočių konteineriai, stiklo atliekos bus išvežtos ateinantį pirmadienį, todėl prašome gyventojų neįtraukti stiklui skirtų konteinerių į savo valdas.


Atsiprašome už nepatogumus.


Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook