Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Posėdžiavo Šalčininkų rajono savivaldybės taryba

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Posėdžiavo Šalčininkų rajono savivaldybės taryba
2017-10-30

Šiandien posėdžiavusi Šalčininkų rajono savivaldybės taryba svarstė ir priėmė 14 sprendimų rajono investicijų, komunalinio ūkio, turto, biudžeto, socialiniais ir švietimo klausimais.

Posėdyje dalyvavę 24 Tarybos nariai pritarė sprendimo projektui papildyti Šalčininkų rajono savivaldybės 2017 – 2019 m. strateginį veiklos planą. Savivaldybė planuoja papildyti elektroninių paslaugų paketą ir įdiegti elektroninę vaikų priėmimo į švietimo įstaigas sistemą įgyvendinant projektą „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Šalčininkų rajono savivaldybėje“.


Tarybos nariai priėmė sprendimą pritarti projekto „Sveikatos ugdymo priemonių gerinimas Šalčininkų rajone“ įgyvendinimui ir prisidėti prie jo finansavimo ne mažiau kaip 7,5 proc. biudžeto lėšų. Parengus projekto paraišką jo įgyvendinimui bus siekiama gauti Europos Sąjungos fondų paramą ir gerinti Visuomenės sveikatos biuro sveikatos ugdymo priemonių kokybę Šalčininkų rajone.

Savivaldybės taryba nustatė fiksuotus pajamų mokesčio dydžius, taikomus įsigyjant verslo liudijimus 2018 metais vykdomai veiklai, o taip pat lengvatų dydžius gyventojams, įsigyjantiems verslo liudijimus.Tarybos sprendimu iš Nebiudžetinių įstaigų (organizacijų) rėmimo programai numatytų 2017 m. asignavimų parama skirta trims bendruomenės centrams: 306,80 Eur - Turgelių seniūnijos bendruomenės centrui projektui kofinansuoti, 150,00 Eur -Šalčininkėlių krašto bendruomenės centrui veiklos atnaujinimo išlaidoms padengti, 205,65 Eur - Kalesninkų bendruomenės centrui registravimo paslaugoms apmokėti.

Taip pat pritarta sprendimo projektui dėl atlyginimo dydžio nustatymo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Šalčininkų rajono savivaldybės ugdymo įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo. Dokumentas reglamentuoja atlyginimo dydžio nustatymą ir lengvatų taikymą. Nuo š. m. lapkričio 1 d. mokestis už ugdymo sąlygų tenkinimą ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir bendrojo ugdymo įstaigose, kai veiklos trukmė yra 10 valandų, sudarys 7,00 eurus, nepriklausomai nuo to, kiek dienų vaikas lankė. Tarybos sprendimu tėvų mokamas mėnesinis atlyginimas vienodomis dalimis skirstomas ugdymo sąlygų tenkinimui ir komunalinių paslaugų išlaidoms padengti.


Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook