Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Prasidėjęs kapitalinis Užmiesčio gatvės atkarpos Eišiškėse remontas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Prasidėjęs kapitalinis Užmiesčio gatvės atkarpos Eišiškėse remontas
2018-10-19

Prieš kelias savaites prasidėjo Užmiesčio gatvės atkarpos Eišiškėse kapitalinis remontas. Planuojama, kad iki metų pabaigos bus atlikti darbai, galiausiai pakeisiantys gatvę neatpažįstamai.Gatvės remonto darbų metu numatoma sustiprinti kelio pagrindą, įrengti asfaltbetonio dangą, apie 700 m ilgio ir 1,5 m pločio šaligatvį pėstiesiems ir kelkraščius.

Šioje gatvėje yra keblus paviršinio lietaus nuotekų surinkimas. Pagal rengiamą projektą buvo suplanuotas infiltracinių vandens surinkimo šulinių įrengimas, tačiau atlikti geologiniai grunto tyrimai parodė, kad šioje gatvėje vyrauja mažai laidus vandeniui molingas gruntas. Todėl infiltracinių šulinių įrengimas yra netikslingas, nes jis neatliks savo techninės funkcijos.

- Po ilgų diskusijų projektuotojai pasiūlė alternatyvų būdą –paviršinį vandenį nuo važiuojamosios dalies nuvesti į plačią gatvės žaliąją veją, jo surinkimui įrengiant negilias vos 15-30 cm pažemintas vietas iš kurių vanduo palaipsniui išgaruos bei susigers į gruntą. Dėl to šaligatvio įrengimui yra tinkama tik ta gatvės pusė, kurioje nėra plačios žalios vejos. Techniniame projekte yra suprojektuotas naujas gatvės apšvietimas, kuris bus įrengtas antro remonto darbų etapo metu, - sako seniūnas Miroslav Bogdiun.Iki metų pabaigos užtruksiantys darbai laikinai sukels tam tikrų nepatogumų gyventojams, todėl būtina vadovautis laikinais kelio ženklais. Vairuotojai ir pėstieji raginami šioje gatvės atkarpoje elgtis atsakingai, nes čia dirba statybinė technika, vežama skalda, atliekami kasimo ir kelio tankinimo darbai.

Realizuodama Užmiesčio gatvės kapitalinio remonto projektą Šalčininkų rajono savivaldybė siekia gyventojų gyvenimo kokybės ir susisiekimo gerinimo, viešųjų paslaugų prieinamumo, gatvės patrauklumo ir saugumo. Darbų vertė – apie 230 tūkst. eurų. Rangos darbus atlieka UAB „Eurovia Lietuva“.


Inesa Suchocka

Nuotr.: Eišiškių seniūnijos archyvas

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook