Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Prasidėjo dar vieni gražūs mokslo metai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Prasidėjo dar vieni gražūs mokslo metai
2017-09-01

Šiandien Šalčininkų rajono mokyklose ir gimnazijose nuskambėjo pirmasis šių mokslo metų skambutis. Prasminga šventė suvienijo dar nedrąsius pirmokus, juos atlydėjusius tėvus, suaugusius dvyliktokus ir jaunesnius jų draugus, mokytojus ir mokyklų vadovus, valdžios atstovus.

2017 – 2018 m. Šalčininkų rajono savivaldybės pavaldumo mokyklose žinių semsis 2727 mokiniai, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinti 193 klasių komplektai. Į pirmą klasę tėvai atvedė 258 pirmokus, daugiausia jų yra Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijoje – 71, Eišiškių gimnazijoje – 32, Eišiškių S. Rapolionio gimnazijoje -24, Jašiūnų M. Balinskio gimnazijoje – 22.


Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos direktorė Irena Volska, skelbdama naujų mokslo metų pradžią, kreipėsi į visus mokinius, jų tėvus ir mokytojus, ir pabrėžė, kad mokytojo profesija yra gražiausia ir prasmingiausia.

- Nauji mokslo metai – naujas startas. Gerbiami mokiniai, klauskite, ieškokite, tyrinėkite. Ieškokite prasmės tame, ką darote ir ko siekiate, klyskite ir vėl bandykite, džiaukitės dėl savo pasiekimų ir nebijokite iššūkių, nes mokykla moko mokytis kartu. Puoselėkite mūsų tradicijas, mūsų istoriją, mūsų kalbą ir mūsų kultūrą – atraskite tikras vertybes, - pasakė direktorė I. Volska.


Sveikinimo žodžius visai J. Sniadeckio gimnazijos bendruomenei tarė Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, linkėjęs sklandžiai keliauti po žinių šalį ir gauti kaip įmanoma daugiau žinių, būti aktyviais ir konkurencingais, dirbti profesionaliai ir kūrybingai.


Šventėje taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nariai Teresa Butrimovič, Lucija Dudoit, Irena Gredziuško, Marija Suchocka, Anton Bandalevič, Šalčininkų seniūnijos seniūnas Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjos Irina Kočan ir Regina Sitnikova.


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook