Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Prevencinio projekto ,,Teisėtas ir naudingas mūsų laisvalaikis 2018“ įgyvendinimas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Prevencinio projekto ,,Teisėtas ir naudingas mūsų laisvalaikis 2018“ įgyvendinimas
2018-07-12

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai įgyvendindami Šalčininkų rajono savivaldybės finansuojamą projektą ,,Teisėtas ir naudingas mūsų laisvalaikis 2018“ organizavo išvykas policijos rėmėjams ir jauniesiems policijos rėmėjams.

Valstybės dienos išvakarėse buvo surengta policijos pareigūnų ir policijos rėmėjų išvyka prie Versekos upės. Išvykos metu dalyviai plaukiojo laivu grožėdamiesi Versekos upe bei supančia gamta. Vėliau buvo surengtos tinklinio varžybos tarp policijos pareigūnų ir policijos rėmėjų. Kiti dalyviai varžėsi žaisdami lauko tenisą. Pavakarę išalkę visi kartu skanavo policijos rėmėjo ant laužo virtą gardžią medžiotojų sriubą. Supančios gamtos grožis, puikus oras, daug gerų emocijų lydėjo visus susirinkusius.

 


Jaunieji policijos rėmėjai kartu su Vaikų globos namų auklėtiniais, Šalčininkėlių šv. Jurgio parapijos „Carito“ vaikų dienos centro lankytojais aplankė Anykščių kraštą. Išvykos metu projekto dalyviai lankėsi poeto ir vyskupo Antano Baranausko klėtelėje - pirmajame memorialiniame muziejuje Lietuvoje, kur poetas leisdamas vasaras parašė himną Lietuvos praeičiai ,,Anykščių šilelis“, XX a. rašytojo A. Vienuolio ̶ Žukausko memorialiniame name ̶ muziejuje, kur susipažino su autentiška rašytojo buities ir kūrybos erdve, taip pat tautodailininko S. Petraškos muziejuje esančia unikalia, tik šiam menininkui būdinga akmens miltais technika tapybos ekspozicija. Anykščių regioninio parko lankytojų centre buvo apžiūrėta moderni ekspozicija, interaktyvūs žemėlapiai, videoterminaluose peržiūrėti filmukai, pasiklausyta legendų apie Anykščių kraštą. Vėliau užkopus 186 laipteliais į šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokštą, iš 33 metrų aukščio buvo grožimasi apylinkių panorama. Anykščių šilelio kraštovaizdžio draustinyje nusifotografuota prie Puntuko akmens su iškaltais S. Dariaus ir S. Girėno bareljefais. Vėliau vaikų laukė pramogos: vasaros rogučių trasa ir pažintinis eko basų kojų takas. Pilni gerų įspūdžių ir linksmai nusiteikę grįžo namo.

 
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Šalčininkų rajono policijos komisariato informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook