Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi įmonėje „Evaldo daržovės“

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi įmonėje „Evaldo daržovės“
2017-04-03

Šiandien, balandžio 3 d., Šalčininkų rajone lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Vizito tikslas – susipažinti su ūkine asmenų, grįžusių iš emigracijos į Lietuvą ir pasiryžusių įkurti verslą gimtinėje, veikla. Šalčininkų rajone buvo pasirinkta UAB „Evaldo daržovės“, kurioje auginami prieskoniniai augalai.


Susitikime taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič. Prezidentės manymu, siekiant padėti Lietuvos Respublikos piliečiams grįžti į Tėvynę būtini koordinuoti Vyriausybės veiksmai ir savivaldybių iniciatyva. Įmonės direktorius Evaldas Masevičius dalijosi įmonės atsiradimo istorija ir bendradarbiavimo su valstybės, taip pat ir savivaldybės, institucijomis patirtimi. Kalbėdamas apie ryšius su Šalčininkų rajono savivaldybės administracija, „Evaldo daržovių“ direktorius pabrėžė Savivaldybės palankumą verslininkams, specialistų geranoriškumą sprendžiant teritorijų planavimo klausimus, ir dėkojo už tai dalyvavusiam susitikime merui Zdzislavui Palevičiui.


Šalčininkų rajone Evaldo Masevičiaus vadovaujama įmonė veikia nuo 2000 metų. Jašiūnų seniūnijos teritorijoje esančiame ūkyje auginamos įvairių rūšių salotos ir prieskoninės žolelės, vėliau keliaujančios į Lietuvos prekybos centrus, taip pat vežamos į užsienį – Ispaniją ir Italiją.


Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook