Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Pyragų diena - kalėdinių svajonių išsipildymas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Pyragų diena - kalėdinių svajonių išsipildymas
2019-11-08


Lapkričio 6 d. Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centras tęsė gražią Pyragų dienos tradiciją, kuri kasmet suburia centro lankytojus, jų artimuosius, darbuotojus, pedagogus ir geros valios žmones. Centro darbuotojų bei lankytojų iškepti gardūs pyragai džiugino akis ir širdis.



Šiemet Pyragų diena tapo ne tik proga sukurti jaukų ir prasmingą bendruomeninį susitikimą, bet ir galimybe įgyvendinti kalėdines svajones. Į šventę atvyko svečiai – Valstybinės mokesčių inspekcijos Šalčininkų poskyrio vedėja Valentina Kuklytė ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Reginos Sokolovič. Šis vizitas pranašavo staigmeną - Valentina Kuklytė įteikė centrui piniginę paramą, surinkta šios organizacijos darbuotojų savo surengtoje Pyragų dienos šventėje. 

Nuoširdžiai dėkojame visiems Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams už geranorišką piniginę paramą, kurią suteikėte Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centrui, Jūsų dėka surengsime išsvajotą kalėdinę šventę!




Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook