Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkai – Elektrėnai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkai – Elektrėnai
2018-10-11

Elektrėnų savivaldybės iniciatyva vakar Šalčininkuose įvyko dviejų savivaldybių kolegų draugiškas susitikimas, kurio metu svečiai domėjosi bendra Šalčininkų rajono situacija, švietimo aktualijomis. Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič, skyrių vedėjai ir specialistai.

- Šiandien mūsų visų – savivaldybininkų – šventė. Bendradarbiavimas mūsų darbe yra labai svarbus. Visus sveikinu su Vietos savivaldos diena, nes nuo mūsų daug priklauso, tačiau svarbu, kad mus suprastų centrinė valdžia. Mūsų valstybė prasideda nuo savivaldos, ir taip turi būti, - kalbėjo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič.Savivaldybininkų iš Elektrėnų vizitas suplanuotas vietos savivaldos dienos proga, siekiant palaikyti glaudžius ryšius su Šalčininkų kolegomis, semtis patirties ir susipažinti su lankytinais objektais. Ypatingą svečių dėmesį patraukė Jašiūnų, Vagnerio, Vilkiškių dvarai, Paulavos respublika, Norviliškių pilis, Dieveniškių istorinis regioninis parkas.

- Tokią šventinę dieną pirmiausia noriu padėkoti Šalčininkų kolegoms už susitikimą. Tikiuosi, kad ji bus naudinga visiems, pasisemsime patirties, susipažinsime su puikiu kraštu. Naudodamasis proga kviečiu Šalčininkų rajono savivaldybę pagalvoti apie mūsų savivaldybių bendradarbiavimą, - kalbėjo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis ragindamas palaikyti glaudesnius kolegų ryšius.Vėliau kolegos iš Elektrėnų nuvyko į Dieveniškių istorinio regioninį parko lankytojų centrą, kuriame sukaupta ir eksponuojama Dieveniškių apylinkių etnografijos ir amatų ekspozicija. Kitas kelionės tikslas – Bėčionių piliakalnis, nuo kurio atsiveria graži panorama. Po to svečių laukė pažintis su Dieveniškių seniūnijos seniūne Česlava Marcinkevič ir apsilankymas Norviliškių pilyje. Kupini įspūdžių svečiai atvyko į Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklą ir turėjo progą dalyvauti auklėtinių jaunų koncerte. Paulavos respublika – vertas dėmesio kultūros paveldo objektas ir, žinoma, Jašiūnų dvaras, kurs svečius pasitiko seniūnas Zdislav Mažeiko. 


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook