Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkietė Alina Juchnevič – geriausia metų bibliotekininkė

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkietė Alina Juchnevič – geriausia metų bibliotekininkė
2017-12-05

Gruodžio 6 dieną Trakų rajono savivaldybės viešojoje Rūdiškių bibliotekoje bus apdovanoti Vilniaus regiono Geriausio metų bibliotekininko konkurso „Riešutas“ laimėtojai. Jau antrus metus vykstantis konkursas išryškina geriausius Alytaus ir Vilniaus apskričių viešųjų bibliotekų vadybos pavyzdžius, savo meistriškumu profesiją puošiančius specialistus ir komandinio darbo pastangomis pasiektus išskirtinius rezultatus.

Šiais metais Vilniaus regiono taryba išrinko geriausius iš geriausių 2017 m. bibliotekininkus trijose nominacijose: „Geriausia metų bibliotekininkė“, „Geriausia metų bibliotekos vadovė“, „Geriausia metų komanda“.


Geriausios 2017 metų bibliotekininkės titulas atiteko mūsų rajono atstovei Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresniajai bibliotekininkei-renginių organizatorei Alinai Juchnevič už lėlių teatro „Motiejukas“ veiklos organizavimą ir vaikų kūrybiškumo ugdymą.

   Ilgiau nei ketvirtį amžiaus gyvuojančiame lėlių teatre vaidino apie 80 jaunųjų artistų, buvo pastatyta apie 50 spektaklių lietuvių ir lenkų kalbomis, sukaupta apie 40 lėlių, kurias kūrė ir gamino pati teatro režisierė. Teatro pasirodymai – tai pažintis su rašytojais, knygomis, pasauliu, gamta, puikus laisvalaikio praleidimas ir teigiamos emocijos. „Motiejukas“ yra mylimas tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų žiūrovų.

Geriausia metų bibliotekos vadove pripažinta Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Banevičienė.

Geriausia metų komanda išrinktas Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus kolektyvas.


Informaciją parengė Irena Kolosovska

 

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook