Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų policijos pareigūnai rūpinasi moksleivių saugumu prasidėjus mokslo metams

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Šalčininkų policijos pareigūnai rūpinasi moksleivių saugumu prasidėjus mokslo metams
2017-09-07

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, rūpindamiesi rajono moksleivių saugumu gatvėse, prasidėjus naujiems mokslo metams sustiprino eismo kontrolę keliuose.


Didžiausias dėmesys yra skiriamas transporto priemonių vairuotojų elgesiui pėsčiųjų perėjose ir sankryžose, pasižyminčiose intensyviu eismu. Pareigūnai atlieka atsitiktinius mokyklinių autobusų, taip pat maršrutinių autobusų vairuotojų blaivumo patikrinimus, aktyviai kontroliuoja vairuotojų važiavimo greitį, asmenis, pavojingai ir chuliganiškai vairuojančius transporto priemones, saugos diržų, specialiųjų sėdynių naudojimą važiavimo metu. Taip siekiama skatinti visus eismo dalyvius gatvėje elgtis drausmingai ir atsakingai, kad prasidėjus mokslo metams vaikams gatvėje būtų saugu ir kuo mažiau jų nukentėtų eismo įvykiuose. Pareigūnams aktyviai talkina jaunieji policijos rėmėjai, vyresniųjų klasių moksleiviai ir mokytojai. Bendruomenės pareigūnai lankosi bendrojo lavinimo mokyklose, ikimokyklinio ugdymo įstaigose, kur mažiausiems eismo dalyviams yra skaitomos paskaitėlės, rodoma vaizdinė medžiaga, primenama apie atšvaitų nešiojimo svarbą tamsiu paros metu. Šiais metais Šalčininkų rajono moksleivius taip pat lanko policijos ir vaikų bičiulis – šuniukas Amsis linkėdamas vaikams saugių mokslo metų.


Šalčininkų policijos pareigūnai, kaip ir kiti šalies policininkai, vykdys saugaus eismo kontrolės priemones, skirtas moksleivių saugumui užtikrinti keliuose, visą rugsėjo mėnesį. Gatvėse ir keliuose pagausės vaikų ir jaunimo, todėl policija ragina visus eismo dalyvius būti itin atidžius ir atsakingus, paisyti kelių eismo taisyklių reikalavimų.


Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Šalčininkų rajono policijos komisariato informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook