Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų rajono atstovai - Lenkų kalbos ir literatūros olimpiados laureatai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Šalčininkų rajono atstovai - Lenkų kalbos ir literatūros olimpiados laureatai
2017-03-17

Alina Turkot iš Jašiūnų M. Balinskio gimnazijos (mok. Kristina Turkot) gavo 28 – osios respublikinės Lenkų kalbos ir literatūros olimpiados III laipsnio apdovanojimą, o Daniel Bogdevič iš Eišiškių gimnazijos (mok. Vaclava Ivanovska) ir Saulius Anrukonis iš Eišiškių gimnazijos (mok. Vaclava Ivanovska) padėkos raštus.

Kovo 15 ir 17 dienomis Vilniaus rajono Maišiagalos kun. Juzefo Obremskio gimnazijoje vykusioje olimpiadoje dalyvavo 24 mokiniai iš Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Trakų, Švenčionių rajonų. Pirmąją olimpiados dieną mokiniai rašė rašinius, o antrąją – kalbėjo pasirinktomis literatūros istorijos ir kalbotyros temomis.

Olimpiados rezultatai paskelbti šiandien. 28 – osios Lenkų kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtoja tapo Vilniaus V. Sirokomlės gimnazijos mokinė Marta Faustina Chmelevska, antrą vietą užėmė Sebastian Salvinski ir Elžbeta Geben iš Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos.


Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook