Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų rajono krepšinio pirmenybėse kelialapius į pusfinalį iškovojo „Baltoji Vokė“, BC „Šalčininkai“ ir „Nowa Fala“

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkų rajono krepšinio pirmenybėse kelialapius į pusfinalį iškovojo „Baltoji Vokė“, BC „Šalčininkai“ ir „Nowa Fala“
2017-12-04

Gruodžio 2 d. Šalčininkų rajono pirmenybėse įvyko trejos rungtynės, po kurių trys komandos iškovojo teisę žaisti pusfinalyje.

Pirmose rungtynėse susitiko BC „Šalčininkai“ ir „Olimpas“. Nuo pat pradžių BC „Šalčininkai“ žaidėjai parodė, kad yra šių rungtynių favoritai, po dviejų kėlinių laimėję triuškinama persvara 39:15. Antroje dalyje skirtumas tik didėjo BC „Šalčininkai“ naudai, komanda laimėjo rezultatu 94:36. Ši pergalė suteikė teisę BC „Šalčininkai“ komandai žaisti pusfinalyje.

BC „Šalčininkai“ komandoje naudingiausias buvo E. Andros, pelnęs 29 taškus, 26 pridėjo M. Bandalevič, o P. Lagun - 18 taškų. „Olimpo“ komandoje R. Kurylo pelnė 9 taškus, D. Jusionis ir R.Grudinskij atitinkamai 8 ir 6 taškus.Antrose rungtynėse susitiko „Nowa Fala“ ir „Eišiškės“ komandų žaidėjai. Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Eišiškių, bet šeimininkai netrukus persverė rezultatą savo naudai ir po dviejų kėlinių turėjo minimalią persvarą 29:28. Antroje dalyje žaidėjai atkakliai kovojo dėl kiekvieno taško, bet lemiamą akimirką geriau gynyboje ir puolime sužaidė „Nowa Fala“, kuriai atiteko pergalė rezultatu 66:58.

Nugalėtojų gretose geriausiai sužaidė E. Lebedis, pelnęs 19 taškų, 13 pridėjo E. Lenkevič, o E.Staniul ir A.Ivaška - po 8 taškus. Varžovų gretose daugiausia taškų pelnė R. Jelmak - 20, J. Liachovič ir R. Šakovič atitinkamai 16 ir 10 taškų.

Galiausiai susitiko „Baltoji Vokė“ ir „Butrimonys“. Žaidimą sėkmingiau pradėjo Butrimonių komanda, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 23:14. Antrasis kėlinys priklausė komandai iš Baltosios Vokės, sugebėjusiai išsiveržti į priekį rezultatu 37:33. Antroje dalyje Butrimonių komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai, bet lemiamame ketvirtyje „Baltoji Vokė“ pelnė net 28 taškus ir iškovojo pergalę rezultatu 79:70.

Nugalėtojų komadai 17 taškų pelnė V. Viduto, po 14 pridėjo E. Jurgelevičius ir A. Černevič. Butrimonių komandoje14 taškų pelnė R. Rimša, T. Antul ir M. Dorniak - po 10 taškų.

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook