Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų rajono savivaldybė atvira naujoms investicijoms

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Šalčininkų rajono savivaldybė atvira naujoms investicijoms
2017-03-08

Šiandien Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak susitiko su Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emiratai) verslininku Rahul Kumar Yadav, planuojančiu investuoti Lietuvoje.

Lygiai prieš mėnesį Šalčininkuose lankėsi ir su meru Zdzislavu Palevičiumi susitiko Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus. Tuomet vizito metu aptartos rajono verslumo plėtros ir investuotojų pritraukimo galimybės. Valdas Sutkus dalijosi patirtimi apie verslo užmojus iš Artimųjų Rytų. Šiandien į Šalčininkus atvyko Rahul Kumar Yadav, lydimas Lietuvos verslo konfederacijos narės Alinos Adomaitytės (UAB „Innoera“).

Pasak Lietuvos verslininkų konfederacijų atstovės Linos Adomaitytės, Jungtinių Arabų Emiratų investuotoją domina sklandus bendradarbiavimas su vietos valdžia ir verslininkais. Šalčininkuose jie planuoja statyti šiuolaikišką gamyklą ir įsteigti 30 naujų darbo vietų. Kaip pradinė investicija – įvardijama 10 mln. eurų suma.Susitikimo metu buvo detaliai aptarti Šalčininkų rajono savivaldybės siūlomo sklypo privalumai planuojamai veiklai realizuoti: geografinė padėtis, atstumas iki pagrindinio kelio, komunikacijos, kita infrastruktūra, atstumai iki geležinkelio. Anot Savivaldybės administracijos direktoriaus Josifo Rybako, Šalčininkų rajono savivaldybė yra atvira ir pasiruošusi visiems verslo pasiūlymams ir investuotojų atėjimui. Pristatydamas rajoną jis akcentavo du svarbius Šalčininkų rajonui aspektus – aplinkosaugą ir naujų darbo vietų kūrimą.

Susitikime taip pat dalyvavo Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Donata Ašmankevičienė ir specialistė Božena Mitukevičienė, mero padėjėjas Edgar Alkovskij ir Statybos ir architektūros skyriaus specialistas Artur Vasiukevič.

   Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook