Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų viešojoje bibliotekoje – lūpų balzamo gamybos užsiėmimai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkų viešojoje bibliotekoje – lūpų balzamo gamybos užsiėmimai
2018-11-07

Š. m. lapkričio 6 d. Šalčininkų rajono savivaldybės viešoji biblioteka kvietė lankytojus linksmai ir įdomiai praleisti laiką dalyvaujant kvapų terapijoje, kurios metu savarankiškai buvo kuriami natūralūs ir ekologiški lūpų balzamai.


Užsiėmimo metu dalyviai išklausė teorinę dalį apie balzamo gamybą – ingredientų ir kvapų maišymą. Neabejotinai visi nekantravo pamatyti, kaip viskas vyksta praktiškai, tad lektorė, toliau tęsdama savo pasakojimą, pademonstravo visus esamus kvapus ir reikalingus ingredientus. Gamybos procesas buvo smagus – kiekvienas rinkosi sau tinkamiausią kvapą. Buvo naudojami natūralūs produktai, todėl lūpų balzamas išėjo visiškai natūralus ir sveikas.

 

Gamybos procesas buvo įdomus, suteikė galimybę eksperimentuoti ir sukurti kiekvienam individualų produktą, kuriuo galima bus džiaugtis tiek žiemą, tiek vasarą. Renginys praplėtė akiratį, suteikė didelę dozę gerų emocijų, kiekvienas namo grįžo su savo gamybos balzamais.Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook