Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkuose „gimsta“ žvaigždės: Lukas Laketčenko

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkuose „gimsta“ žvaigždės: Lukas Laketčenko
2018-10-02

Šiandien Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič susitiko su perspektyviu stalo tenisininku, 13 – mečiu Luku Laketčenko ir jo treneriais Juzefu Kozlovskiu ir Viktoriu Frizeliu.

Anot Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojo sportui Valerijaus Kočano, Lukas žaidžia Lietuvos jaunučių stalo teniso rinktinės sudėtyje ir yra pasiekęs iš tiesų įspūdingų rezultatų. Stalo teniso raketę pirmą kartą paėmęs vos 6 metų, šiandien jis gali džiaugtis prisijaukinęs ir kamuoliuką. A. Ratkevičiaus sporto mokyklos treneriai Juzef Kozlovskij ir Viktor Frizel draugiškai sako, jog Luko darbštumą ir stropumą lydi didžiulė meilė stalo tenisui.

Šalčininkų rajono mero Zdzislavo Palevičiaus paklaustas, ar Šalčininkuose galima pasiekti pergalių, Lukas net nesusimąstydamas atsako „Taip“.

- Lukai, linkiu tau gražių ir pelnytų pergalių, kuriomis tu šlovini ne tik Šalčininkų rajoną, bet ir visą šalį. Esi kylanti ne tik Šalčininkų rajono, bet ir visos Lietuvos žvaigždė. Sėkmės! – pasakė meras Zdzislav Palevič.Anot trenerių V. Frizelio ir J. Kozlovskio, varžybas Lenkijoje, Baltarusijoje arba Latvijoje, jie traktuoja kaip įprastas ir jaučiasi ten kaip namie, nes Luko pergalės jau keliauja po Europos šalis – Vokietiją, Prancūziją, Vengriją, Liuksemburgą. Lukas Laketčenko taip pat užskaitęs ir tarptautines stovyklas, kuriose sėmėsi patirties iš pasaulinio garso trenerių.

- Kai Lukas pradėjo lankyti mokyklą, jis buvo gana judrus vaikas, todėl užrašėme jį į stalo teniso būrelį, net nenutuokdami, kad sūnaus laukia tokia graži patirtis. Užrašėme ir tiek. Nebūtume niekada pagalvoję, kad paprastoje sporto mokykloje, kur treneriai turi skirti laiko visiems, jis galėtų mokytis varžytis dėl tarptautinių apdovanojimų, - sako Luko mama Marina.

Vien rugsėjį Lukas iškovojo tris pergales Lietuvoje: aukso medalį „Olimpinių vilčių“ stalo teniso čempionate, nors buvo jaunesnis dviem metais už savo varžovus; tarptautiniame turnyre, vykusiame Utenoje rugsėjo 23 dieną, jis taip pat užėmė I vietą; aukso ir sidabro medaliais jo kolekcija pasipildė ir rugsėjo 15 – 16 d. vykusiose Lietuvos jaunučių stalo teniso pirmenybėse.


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook