Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkuose viešėjo studentai iš Lomžos

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Šalčininkuose viešėjo studentai iš Lomžos
2017-05-17

Lomžos aukštosios agroverslo mokyklos studentų ir dėstytojų grupė viešėdama Šalčininkuose susitiko su Šalčininkų rajono savivaldybės meru Zdzislavu Palevičiumi.

Susitikime taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič, supažindinusi susirinkusiuosius su Lietuvos švietimo sistema bei rajono švietimo įstaigų funkcionavimo situacija.Delegacijos vadovė Malgožata Fronščak (Małgorzata Frąszczak) įteikė merui Lomžos aukštosios agroverslo mokyklos rektoriaus padėkos raštą už sėkmingai vykdomą bendradarbiavimą. Šioje švietimo įstaigoje studijuoja ir mūsų rajono jaunimas. Dalį Šalčininkuose viešėjusios delegacijos narių sudarė studentai, kilę iš Lietuvos, Baltarusijos bei Ukrainos.
– Džiaugiuosi matydamas tokį būrį jaunų žmonių, panorusių aplankyti mūsų rajoną, manau, kad žemėje, kurioje lankėsi ir kūrė A. Mickevičius ir J. Slovackis, įžymios švietimo ir mokslo sričių asmenybės turi pabuvoti kiekvienas lenkas. Šios teritorijos yra turtingos istorija, kultūros objektais, gamta, bet, pirmiausia, čia gyvenančiais žmonėmis. Naudodamasis proga norėčiau padėkoti švietimo įstaigos vadovybei už mūsų rajono jaunimo studijų galimybes bei palinkėti tikslingo mokslo bei kryptingo starto profesiniame gyvenime, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič.


Po susitikimo Savivaldybės salėje svečiai iš Lomžos nuvyko į ekskursiją po Jašiūnus ir Pavlovo respublika.


Irena Kolosovska

 

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook