Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė apdovanojo daugiavaikę mamą Mariją Bobin

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė apdovanojo daugiavaikę mamą Mariją Bobin
2018-05-02

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Motinos dienos proga apdovanojo 33 daugiavaikes mamas, tarp jų – Šalčininkų rajono penkių vaikų mamą Mariją Bobin, gyvenančią Šalčininkuose.

Ponia Marija ir jos vyras Antoni Bobin sukūrė šeimą, kurioje gimė penki vaikai – Nijolia, Violeta, Irena, Jan ir Romuald.

Nuotr.: www.lrp.lt

Pasak Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos Reginos Sokolovič, ponia Marija iš tiesų yra mama, kurios pavyzdžiu galima sekti, ji dorai auklėjo vaikus, rūpinosi jų dvasiniu ir moraliniu ugdymu, įdiegė teigiamas savybes ir įpročius, sudarė palankias sąlygas visapusiškai ugdytis. Darbštumas ir sąžiningumas – tai šios moters gyvenimo šūkis. Šios mamos vaikai – parengti savarankiškam gyvenimui visuomenėje.

Šiandien Marijai Bobin sveikinimo žodžius tarė ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį įteikė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.

Į apdovanojimų ceremoniją ponią Mariją lydėjo jos vyras Antoni Bobin, sūnus Jan, duktė Irena ir žentas Juozas, anūkai Kotryna, Justas Juozas ir Eva Marija, o taip pat darbdavė – UAB „Tvarkyba“ direktorė Danuta Suckel.


Inesa Suchocka


Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook