Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Savivaldybėje lankėsi jaunimas iš Lenkijos

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Savivaldybėje lankėsi jaunimas iš Lenkijos
2017-04-20

Š. m. balandžio 20 d., Šalčininkų rajono savivaldybėje viešėjo jaunimo grupė, atstovaujanti keturias Varšuvos miesto vidurines mokyklas. Grupėms vadovavo Varšuvos Šiaurės Pragos rajono merijos atstovas Jan Grodzki.

Gausiai salėje susirinkusią jaunimo ir pedagogų grupę pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, kuris trumpai pristatė rajoną ir palinkėjo svečiams malonios viešnagės Lietuvoje.


– Džiaugiuosi matydamas tiek daug jaunimo. Prašau atsimininti šią viešnagę Šalčininkuose, nes tai yra vieta, už Lenkijos ribų, kurioje gyvena daugiausia lenkų tautybės žmonių. Turime turtingą istoriją ir tradicijas, į kurias atsižvelgdami kuriame dabartį ir ateitį. Jūs esate savo krašto ateitis, tačiau po keleto metų, kuomet baigsite studijas ir įsidarbinsite, kviečiu taip pat investuoti ir mūsų rajone, kur tikrai jausitės kaip namuose, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič.


Varšuvos Šiaurės Pragos rajono meriją su Turgelių seniūnija sieja ilgametis bendradarbiavimas.

– Be galo vertiname ryšius su Varšuva, neapsakomai malonu matyti pas mus atvykusį jaunimą, todėl pasistengsime aprodyti Jums Šalčininkus, Turgelius, Vilnių. Tikime, kad mūsų apylinkės paliks Jums neišdildomą įspūdį ir dar ne kartą mus aplankysite, - susitikimo metu kalbėjo Turgelių seniūnijos seniūnas Voicech Jurgelevič.


Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook