Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Savivaldybės vadovų, seniūnų ir įmonių direktorių pasitarimas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Savivaldybės vadovų, seniūnų ir įmonių direktorių pasitarimas
2018-11-05

Š. m. lapkričio 5 d. vyko darbinis Šalčininkų rajono savivaldybės vadovų pasitarimas su seniūnais ir savivaldybės įmonių direktoriais. Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs klausimai, planuojami darbai, iškylančios problemos ir jų sprendimo būdai.


UAB „Šalčininkų autobusų parkas“ direktorius Edgar Obločinski informavo, kad nuo š. m. lapkričio 1 d. pabrango visų maršrutų autobusų bilietai. Pasak autobusų parko vadovo, bendrovės bilietų kainos buvo stabilios daugiau kaip šešerius metus. Tokiu būdu įmonė bando optimizuoti savo išlaidas, tačiau pakeltos bilietų kainos tik iš dalies padengs padidėjusias vežėjų išlaidas.

Kaip informavo Čiužiakampio senelių globos namų direktorius Mečislav Zarecki, vykdomas seno senelių globos namų pastato remontas. Šiuo metu įstaigoje gyvena 28 senyvo amžiaus rajono gyventojai. Šalia esančiuose Savarankiško gyvenimo namuose laikinai apgyvendintas 21 asmuo, iš jų – 10 vaikų.


L. e. Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro direktorės pareigas Ana Jankelevič pranešė, kad šiuo metu biuras vykdo kelias sveikatingumo programas, kuriose labai aktyviai dalyvauja mūsų rajono gyventojai. Realizuojamas meno terapijos projektas, netrukus prasidės gimnastikos užsiėmimai Dieveniškėse ir Pabarėje.

Komunalinių įmonių vadovai – UAB „Tvarkyba“ direktorė Danuta Suckel ir UAB „Eišiškių komunalinis ūkis“ direktorius Stanislav Kazarin kalbėjo apie bendrovių pasiruošimą žiemai, taip pat apie eilinius darbus – vandentiekio avarijų šalinimus, nuotekų valyklos statybos Baltojoje Vokėje vykdomus darbus. Poškonių seniūnijos seniūnas Rimantas Stočkus prašė UAB „Tvarkyba“ direktorės pakeisti šviestuvus prie vietinės laisvalaikio salės. Po prieš kelias savaites čia atsidariusios sporto salės, žymiai padidėjo lankytojų skaičius.


Šalčininkų kultūros centro direktorė Gražina Zabarauskaitė ir Šalčininkų viešosios bibliotekos direktorė Olga Mažeiko kreipėsi į susirinkusiuosius su kvietimu dalyvauti įstaigų rengiamuose renginiuose. Su Šalčininkų rajone vyksiančiais kultūros renginiais skaitytojai gali susipažinti Savivaldybės tinklalapyje esančiame renginių kalendoriuje.


Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook