Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Tarptautinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinė-praktinė konferencija „Mums gera žaisti bei sportuoti”

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Tarptautinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinė-praktinė konferencija „Mums gera žaisti bei sportuoti”
2019-11-29


Lapkričio 28 d. Eišiškių lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“ įvyko tarptautinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinė-praktinė konferencija „Mums gera žaisti bei sportuoti”, kurios tikslas - skatinti ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo pedagogus pasidalinti gerąja darbo patirtimi, skleidžiant netradicines patirtis apie vaikų fizinio aktyvumo skatinimą ikimokyklinio ugdymo įstaigose.Ikimokyklinis amžius yra labai svarbus laikotarpis darniam vaiko vystymuisi, o fizinis aktyvumas - prigimtinis vaiko poreikis. Pedagogo vaidmuo šiame procese yra neatsiejamas. Įgyvendindami sveikatos stiprinimo programą „Sveikatos žiburėlis“, siekiame formuoti vaikų supratimą apie asmens sveikatos, judėjimo bei fizinio ugdymo svarbą, visą šį procesą paįvairindami netradiciniais ugdymo(si) metodais.Konferencijos metu gerąja darbo patirtimi dalinosi ikimokyklinio ugdymo pedagogai iš Baltarusijos Varanavo ir Rodūnės miestų, Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio, kolegos iš Šalčininkų r. Zavišonių lopšelio-darželio „Varpelis“, Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“, Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“. Konferencijos dalyviai pristatė praktines veiklas temomis „Linksmi žaidimai kojytėms“, „Sveikos kojytės“, „Naujametiniai stebuklai“, „Linksma mankštelė“, „Stebuklinga juostelė“ „Šmaikšti kelionė į Havajus“, „Žaidžiam ir sportuojam su savarankiškai pagaminta nestandartine-fizine įranga“ su mūsų ugdymo įstaigos 4-6 metų vaikais. Vaikai labai noriai sportavo, o pedagogai parodė labai naudingus, gerus, linksmus pratimus. Tikimės, jog kiekvienas konferencijos dalyvis pasisėmė idėjų, kaip paįvairinti kūno kultūros pamokėles, lavinant savo ugdytinių fizinį aktyvumą.


Eišiškių lopšelio – darželio „Žiburėlis“ direktorė Halina Antropik
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Gotovecka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook