Šalčininkų rajono savivaldybė - Tarybos nariai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Tarybos nariai Spausdinimo versija

 2015 – 2019 m. ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA


VALDANČIOJI DAUGUMA

LIETUVOS LENKŲ RINKIMŲ AKCIJA

 1.    Zdzislav Palevič 8 612 96378 meras@salcininkai.lt 
 2.    Jaroslav Voitechovič 8 608 99999 jaroslav@gulija.lt 
 3.    Boleslav Daškevič 8 686 33278  galinowag@mail.ru
 4.    Henrik Tomaševič 8 687 10358 neviola@etanetas.lt 
 5.    Tadeuš Romanovskij 8 600 49444 tadasrom@mail.ru 
 6.    Ježy Obločinski  8 650 31333  namesta@atlanticboats.lt 
 7.    Natalja Gudač 8 614 57110 natalijagudac@gmail.com 
 8.    Jadvyga Sinkevič 8 614 88235 sinjadw@gmail.com 
 9.    Ana Jesvilienė 8 606 08596  anna-dp@o2.pl
 10.    Tadeuš Rudzis 8 617 30423  t.rudzis@mail.ru
 11.    Marija Suchocka 8 615 35010  suchocka@one.lt
 12.    Anton Bandalevič 8 687 46207  salab@mail.lt 
 13.    Tadeuš Rus 8 614 34797 tadeus_rus@list.ru 
 14.    Kristina Marija Slavinska 8 678 05982 kristina.slavinska@yandex.ru
 15.    Stanislav Vencius 8 681 63602  stanislav.vencius@gmail.com
 16.    Viktor Kulik 8 615 53508  kuviktorru@mail.ru
 17.    Lilija Veršicka 8 656 46302  l.versicka@gmail.com
 18.    Irena Gredziuško 8 682 35286 Svorobovic.irena@gmail.com 
 19.   Teresa Butrimovič 8 656 67230 nuoma@bustur.lt 
 20.    Lucija Dudoit 8 686 97592 lucja.dudojc@gmail.com
21. Zbignev Volochovič  8 650 58096  z.volochovic@ibg.lt



JUNGTINĖ FRAKCIJA

DARBO PARTIJA

 1.    Alicija Ščerbaitė 8 648 91882  alicijasc@gmail.com 
 2.    Dalia Jankelaitienė 8 686 32855  musukrastas@salcininkai.lt 



LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS

 1.    Ilona Šedienė 8 655 17619 ilona.shediene@gmail.com




LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

 1.    Gerardas Stonkus
8 612 40920
(8 380) 51 578
(8 380) 57 008
gstonkus@vet.lt
Paskutinis atnaujinimas: 2017-01-18 09:35:07