Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Vasaros atostogų pabaiga Šalčininkuose

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Vasaros atostogų pabaiga Šalčininkuose
2018-08-26

O Šalčininkuose tęsiasi vasarą užbaigiantys renginiai. Kalendoriaus lapeliai primena apie artėjančią naujų mokslo metų pradžią, o tai reiškia, kad taip pat atėjo laikas „Jaunimo vasarai” – tradiciniam renginiui, organizuojamam Šalčininkų rajono savivaldybės ir Šalčininkų rajono savivaldybės Kultūros centro, su mintim apie jaunimą ir jo aktyvų dalyvavimą.

– Esate jauni, ambicingi, pilni didelio susidomėjimo ir uolumo, turite originalių idėjų, dalyvaujate vietos bendruomenės gyvenime – už tai visiems jums nuoširdžiai dėkoju, linkėdamas dar didesnio aktyvumo ir pasitenkinimo savo veikla. Šiandienos renginys skirtas jauniems žmonėms. Dalis jų pasirodė scenoje, dalis linksminsis prie scenos, pristatinės savo veiklą parko kiemeliuose. Dėkoju visiems už dalyvavimą ir linkiu malonių įspūdžių, - kalbėjo Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, sveikindamas Šalčininkų miesto parke, rugpjūčio 25 d., šeštadienį, gausiai susirinkusią jaunimo publiką.


Renginyje taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič, Šalčininkų seniūnijos seniūnas Gžegož Jurgo.


„Jaunimo vasara” tai ne vien meno ansamblių pasirodymai, tai taip pat ir jaunimo organizacijų galimybė pristatyti savo veiklą. Šiemet parko aikštelėje galima buvo aplankyti KKD „Sokol”, Lietuvos lenkų harcerių skautų sąjungos bandomosios Vladislavo Korkucio komandos, Lietuvos skautų sąjungos „Šalčios žemės tuntas”, Pabarės laisvalaikio salės neformalios jaunimo grupės kiemelius. Parko teritorijoje taip pat buvo „Scroll Your Mind!” palapynė, kurioje galima buvo pabendrauti su aktore ir visuomenės veikėja Beata Tiškevič.


Renginį vedė „Mis Lietuvos lenkė 2018“, Eišiškių gimnazijos absolventė Agata Dorodko ir iš Šalčininkų kilęs jaunasis aktorius Artur Svorobovič. Koncertinę renginio programos dalį atidarė vedančioji, kurios atlikime nuskambėjo ir dvi lenkiškos dainos. Šalčininkų atlikėjams scenoje atstovavo taip pat „Black guitars” iš Eišiškių ir „Fly right now” iš Šalčininkų, bei šokių kolektyvai „Smile” ir „Todes”.


Jaunimą taip pat savo pasirodymais džiugino solistė Nicole ir ansambliai “Will’n’ska” ir “The Roop”.


Maloniu renginio akcentu tapo kelio šimto balionų-žibintų paleidimas, kurie kelioms minutėms apšvietė dangų virš parko.


Renginį rėmė UAB „Elstatas“ ir  UAB „Peltakėlis“.Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook