Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Vėliava Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazijai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Vėliava Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazijai
2017-09-04

Mokslo metai Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazijoje prasidėjo ypatingai – mokyklos bendruomenės akivaizdoje pašventinta gimnazijos vėliava.

Rugsėjo 1 diena Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazijoje buvo ypatinga – iškilmingai prasidėjo ne tik mokslo metai, bet ir pašventinta gimnazijos vėliava. Šventėje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Hekrik Danulevič, Turgelių seniūnijos seniūnas Voicech Jurgelevič, su gimnazija bendradarbiaujančių Turgelių „Aistuvos“ ir Rakonių gimnazijų atstovai. Naują gimnazijos vėliavą pašventino Turgelių bažnyčios klebonas kun. Jan Mackevič.

Raudonas gimnazijos vėliavos fonas simbolizuoja narsą ir patriotizmą, o gimnazijos pavadinimas lietuvių ir lenkų kalbomis, siuvinėtas auksiniais siūlais, simbolizuoja vienybę ir didybę. Vėliavos centre – gimnazijos globėjo P. K. Bžostovskio portretas, kitoje vėliavos pusėje – gimnazijos herbas, simbolizuojantis švietimą ir pažangą. Dar viena pakili šventės akimirka – vėliavnešių priesaika. Nuo šiol ją garbingai globos mokiniai Joana Dulko, Janina Dulko ir Stanislav Dulko, juos pavaduos Valerija Sušinskaja, Dominika Aleksiuk ir Raimond Miloš.


Renginį vainikavo svečių ir gimnazijos bendruomenės atstovų apsilankymas gimnazijos globėjo valdose – Paulavos respublikoje. Čia garbingai pakelta gimnazijos vėliava ir padėtos gėlės.

 

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook