Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Verslo pusryčiai Jašiūnuose

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Verslo pusryčiai Jašiūnuose
2018-05-29

Š. m. gegužės 25 d. Šalčininkų rajono savivaldybės iniciatyva, bendradarbiaujant su BNI® verslo klubu, Jašiūnų dvare vyko verslo pusryčiai. Juose dalyvavo apie 70 įvairių sričių verslo atstovų iš Šalčininkų ir Vilniaus rajonų.


Susitikime taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič ir Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak.


Susitikimo tikslas – rasti pagreitį savo veiklai. Jo metu kiekvienas dalyvis turėjo galimybę pristatyti savo verslą ir užmegzti pažintis.


Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič susitikimo metu pristatė verslo kūrimosi ir investavimo galimybes Šalčininkų rajone. Taip pat kalbėta apie verslo aplinką, mikroklimatą, verslininkai buvo kviečiami investuoti Šalčininkų rajone.


– Esame atviri ir geranoriški idėjoms, kurios gerina mūsų rajono gyventojų gyvenimo kokybę. Suprantame, kad ekonominės gerovės variklis yra verslas, kad verslių žmonių dėka atsiranda naujos darbo vietos ir išlaikomos jau esančios. Kviečiame mūsų rajone apsilankyti dažniau, kurti ir plėsti savo veiklas, o mes savo ruožtu stengsimės sudaryti sąlygas, kad tai daryti būtų dar paprasčiau, - kreipdamasis į susirinkusius kalbėjo Savivaldybės meras Zdzislav Palevič.


BNI® – didžiausia ryšių plėtros ir rekomendacijų organizacija pasaulyje, įkurta 1985 metais. Klubo nariai yra verslininkai ir profesionalai, padedantys vieni kitų verslams augti ir tikintys pagrindine organizacijos vertybe, kad visada laimi besidalinantys. Kiekvieną dieną vyksta tūkstančiai BNI® susitikimų visame pasaulyje, kuriuose verslo lyderiai susitinka tam, kad megztų naujas pažintis, vystytų pasitikėjimu grįstus santykius bei keistųsi kokybiškomis ir šiltomis verslo rekomendacijomis.

   


Šalčininkų rajono savivaldybė džiaugiasi sulaukusi daug gerų atsiliepimų apie vykusius verslo pusryčius, tarp kurių paminėtini:


Noriu nuoširdžiai padėkoti Šalčininkų rajono savivaldybei už aktyvų bendradarbiavimą su verslu ir šiltą priėmimą nuostabaus grožio Jašiūnų dvare! Tai viena iš nedaugelio savivaldybių, kurie ne tik kalba apie verslo pritraukimą į rajoną, tačiau aktyviai ir kryptingai dirba, kad šis tikslas būtų pasiektas. Savivaldybės dėka rimtai pradėjome svarstyti galimybes dėl gamybos perkėlimo iš Vilniaus į Šalčininkus ir abipusiai naudingą bendradarbiavimą su vietiniais verslais. Ačiū Jums ir tikiuosi, kad kitos savivaldybės pradės sekti Jūsų pavyzdžiu!“ – kalbėjo Gintarė Serafinaitė iš įmonės „URBANFOOD“.


„Norime padėkoti Šalčininkų rajono savivaldybei ir visai jos administracijai už surengtus verslo pusryčius Jašiūnų dvare. Dvaras tiesiog nuostabus, paliko neužmirštamą įspūdį. Bet dar didesnį įspūdį paliko Savivaldybės meras ir jo administracija, jog stengiasi sukurti savo miestelio ir rajono gyventojams visas sąlygas puikiam ir visaverčiam gyvenimui Šalčininkų rajone. Stengiasi kurti rajono įvaizdį tam, kad pritrauktų daugiau verslininkų, taip sukurdami papildomas darbo vietas. Taip pat esame dėkingi už suteiktą galimybę susipažinti su esamais rajono verslininkais. Tikimės, jog galėsime būtį jiems naudingi ateityje. Ačiū merui ir jo administracijai už šiltą sutikimą“ – kalbėjo Edita Dargevičiūtė iš įmonės „IMPRESS UP“.

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook