Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Vilniaus pasienio rinktinė iškilmingai minėjo Pasieniečių dieną Jašiūnų dvare

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Vilniaus pasienio rinktinė iškilmingai minėjo Pasieniečių dieną Jašiūnų dvare
2019-06-25

Penktadienį, birželio 21 d., į Jašiūnų dvaro sodybos rūmus susirinko Valstybės sienos apsaugos tarnybos Centrinės įstaigos, Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ir garbingi svečiai švęsti Vilniaus pasienio rinktinės profesinę šventę – Pasieniečių dieną.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir susirinkusiuosius sveikino Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovybė – Sienos kontrolės organizavimo valdybos viršininkė Vilija Plotnikovienė, Vilniaus pasienio rinktinės pavaduotojas Edgaras Jaskelevičius, bendradrabiaujančių įstaigų atstovai – Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, Vilniaus teritorinės muitinės direktorė Dovilė Kraulaidienė, Vilniaus apygardos prokuratūros 3-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Ruslanas Boiko. Visi jie dėkojo už bendradarbiavimą, pagalbą vykdant visuomeninę veiklą ir linkėjo išlikti stipriems bei ištvermingiems vykdant atsakingą ir budrumo reikalaujančią tarnybą. Atvykus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Sienos kontrolės organizavimo valdybos viršininkei Vilijai Plotnikovienei, Jašiūnų dvaro salėje iškilmingai skambėjo Lietuvos Respublikos himnas. Sugiedojus himną, Vilniaus pasienio rinktinės pavaduotojas Edgaras Jaskelevičius priminęs VSAT reorganizacijas pasakė motyvuojančią kalbą, privertusią susimąstyti apie tai, jog istorija dažnai linkusi kartotis, pareigūnams linkėjo ir toliau būti garbingu pavyzdžiu, dirbti profesionaliai ir sąžiningai užtikrinant Lietuvos gyventojų saugumą. Skirdama visiems pareigūnams šilčiausius žodžius, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst pabrėžė, kad Lietuvos pasieniečių šventė – tai vieningumo, bendruomeniškumo ir neblėstančio ryžto diena, primenanti mums visiems šios garbingos profesijos kilnumą ir būtinumą.

- Tegul kiekviena darbo diena bus kupina ryžto, žmonių pagarbos ir tvirto pasitikėjimo,- kreipdamasi į visus susirinkusius valstybės sienos saugotojus, linkėjo merė.

Pasveikinusi pasieniečius profesinės šventės proga, merė Marija Rekst taip pat padėkojo už vykdomą glaudų bendradarbiavimą ir įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles. Vilniaus rajono savivaldybės mero padėkos raštu Lietuvos pasieniečių dienos proga už iniciatyvumą, glaudaus, sėkmingo ir aktyvaus bendradarbiavimo puoselėjimą bei nuopelnus Valstybės sienos apsaugos tarnybai buvo apdovanotas Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė bei Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai.

Vilniaus apygardos prokuratūros 3-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Ruslanas Boiko už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir glaudų bendradarbiavimą su Lietuvos Respublikos prokuratūra Pasieniečių dienos proga vardine dovana apdovanojo VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Ikiteisminio tyrimo skyriaus viršininkę Gitą Abromavičienę.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič džiaugėsi grįžtamuoju ryšiu ir tuo, kad pasieniečiai ne tik vykdo savo tiesiogines funkcijas, bet ir aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime. Jis įteikė padėkos raštą Vilniaus pasienio rinktinei už nuoširdų ilgalaikį bendradarbiavimą, už tai, kad kilniai bei drąsiai atlieka savo misiją Šalčininkų rajone.- Tegul Jūsų širdyse negęsta pašaukimas bei triūsas kruopščiai dirbti Tėvynės labui, tebūnie Jūsų kelias tiesus, lengvas, apsaugotas nuo nesėkmių bei kliūčių, profesionalumas bei pastangos bus aukštai vertinamos mūsų krašto visuomenės, o Jūsų prasmingi darbai pasitarnauja žmonių gerovei ir mūsų šalies ateičiai, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič.

Renginio vedėja akcentavo, kad per 99-erius metus pasienio tarnyba keitėsi ir tobulėjo kartu su Lietuva. Tačiau pagrindiniai uždaviniai išlikę tie patys – saugoti valstybės sieną, kovoti su kontrabanda, vykdyti paieškos ir gelbėjimo darbus, kontroliuoti nelegalią migraciją. Galiausiai, tiesiog padėti žmonėms visus skatino būti garbingais pasieniečio vardo atstovais.

Šventės nuotaiką viso renginio metu palaikė bei „garsiausiai“ visus sveikino 2016 m. debiutavusi ir sėkmingai karjerą tęsianti muzikinė grupė „Art of Music”, pasieniečius pasveikinusi dainomis „Lietuva”, „Gera” ir „Ilgas kelias”. Po muzikinio grupės „Art of music” intarpo, Pasieniečių dienos proga įvyko iškilmingas ceremonialas, kurio metu pagerbta daugiau nei penkiasdešimt VSAT pareigūnų ir darbuotojų. Profesinės šventės – Pasieniečių dienos - proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasieniečiai buvo apdovanoti tarnybos ir rinktinės vado padėkomis, VSAT pasižymėjimo ženklais. Juos pareigūnams įteikė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Sienos kontrolės organizavimo valdybos viršininkė Vilija Plotnikovienė ir Vilniaus pasienio rinktinės vado pavaduotojas – Edgaras Jaskelevičius. Renginį vainikavo grupės „Art of Music” paruošta klasikinės, šiuolaikinės, populiariosios muzikos programa, intriguojanti naujais skambesiais. Puikia nuotaika, patirtimi, prisiminimais ir nepamirštamais įspūdžiais visi renginio dalyviai dalijosi prie kavos ar arbatos puodelio, o visi norintys apžiūrėjo Jašiūnų dvaro ekspoziciją.

Vilniaus pasienio rinktinės kolektyvas reiškia padėką Šalčininkų rajono savivaldybei už galimybę šią iškilmingą Pasieniečių dienos šventę minėti Jašiūnų dvare.


Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook