Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Vyko rajoninė fizikos olimpiada

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Vyko rajoninė fizikos olimpiada
2018-02-05

Šių metų vasario 2 dieną į Šalčininkų „Santarvės“ gimnaziją skubėjo Šalčininkų rajono gimnazijų gabiausi mokiniai išbandyti savo fizikos žinias Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape.

Savo žinias olimpiadoje atskleidė septyniolika Šalčininkų Jano Sniadeckio, Šalčininkų „Santarvės“, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, Eišiškių, Eišiškių Stanislovo Rapolionio, Baltosios Vokės „Šilo“, Jašiūnų Mykolo Balinskio bei Jašiūnų „Aušros“ gimnazijų mokinių.

Vertinimo komisiją sudarė rajono fizikos mokytojai: Nadežda Kropa, Irena Tumidaj, Regina Nekrevič, Irena Rutkovska, Violeta Bukatka. Komisijai pirmininkavo Jašiūnų M. Balinskio gimnazijos fizikos mokytojas metodininkas Robert Pavlovskij.

Dalyviai atliko centralizuotai parengtas olimpiados užduotis. Patikrinusi visus darbus komisija paskelbė olimpiados nugalėtojus.


Devintų klasių grupėje geriausiai pasirodė ir I vietą užėmė David Jusevič (Eišiškių gimnazija, mokytoja Regina Nekrevič). II vietą užėmė Eva Marciševska (Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija, mokytoja Irena Tumidaj).

Dešimtų klasių grupėje daugiausia taškų surinko ir I vietą užėmė Katryna Laikovska (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, mokytoja Nadežda Kropa). Surinkę vienodą taškų skaičių II vietą pasidalijo Ingrė Mikalajūtė (Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija, mokytoja Violeta Bukatka) ir Arnoldas Novikevičius (Eišiškių gimnazija, mokytoja Regina Nekrevič). III vietą pasidalijo trys mokiniai – Valdemaras Ugrevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, mokytojas Petras Lozda), Joana Žitkevičiūtė (Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija, mokytoja Violeta Bukatka) ir Lukas Česnulevičius (Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, mokytoja Helena Voisiat).

Vienuoliktų klasių grupėje labiausiai sekėsi I vietą užėmusiai Monikai Gornostajūtei (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, mokytoja Nadežda Kropa). II vietą iškovojo Darius Mostovoj (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, mokytoja Nadežda Kropa), surinkę vienodą taškų skaičių III vietą pasidalijo Rafal Sobolevskij (Eišiškių S. Rapolionio gimnazija, mokytoja Regina Nekrevič) ir Severyn Ziurin (Eišiškių gimnazija, mokytoja Regina Nekrevič).

Dvyliktų klasių grupėje geriausią rezultatą parodė Marjan Staniul (Jašiūnų M. Balinskio gimnazija, mokytojas Robert Pavlovskij). II vietą pasidalijo trys rajono gimnazijų mokiniai – Danielius Bogdevič (Eišiškių gimnazija, mokytoja Regina Nekrevič), Saulius Andrukonis (Eišiškių gimnazija, mokytoja Regina Nekrevič) ir Evelina Sinickaja (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, mokytoja Irena Rutkovska).

Sveikiname nugalėtojus!



Jolanta Bušmovičienė

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook