Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :XII-asis tarptautinis stalo teniso turnyras Zigmundui Sliževskiui atminti

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

XII-asis tarptautinis stalo teniso turnyras Zigmundui Sliževskiui atminti
2018-11-07

Š. m. lapkričio 2-4 d. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje vyko XII-asis tarptautinis stalo teniso turnyras Zigmundui Sliževskiui atminti. Jame šiemet dalyvavo rekordinis sportininkų skaičius iš Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos, iš viso apie 220 dalyvių.

Varžybų atidarymo metu į susirinkusius kreipėsi Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Diana Butrimienė, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič ir Šalčininkų rajono A. Ratkevičiaus sporto mokyklos direktorius ir teniso klubo „Relax“ pirmininkas Marjanas Titko. Jie šiltais žodžiais paminėjo mokytoją, trenerį ir stalo teniso entuziastą Zigmundą Sliževskį. Turnyre, iš Šalčininkų rajono kilusių stalo tenisininkų, jaunučių grupėje geriausiai pasirodė Laura Rusakaitė, Veronika Romaško, Julija Valiukevič, Viktorija Rimpaitė, Emilija Ruliova ir Nikita Objedkov, jauniausių grupėje – Martin Frizel, Nikita Leontjev, Gabrielė Stankevičiūtė, Evelina Zdanovič.Šalčininkų rajono sporto mokyklos auklėtinis, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos septintokas Lukas Laketčenko savo amžiaus grupėje tapo nugalėtoju, vyresnėje grupėje užėmė garbingą II vietą.Sekmadienį vykusių varžybų metu suaugusiųjų grupėje I vietą taip pat iškovojo Lukas Laketčeko, o III vieta atiteko mūsų rajono stalo tenisininkui, Zigmundo Sliževskio auklėtiniui – Valerijui Mazol. Varžybas vykdė Šalčininkų teniso klubas „Relax“, organizavo – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija.

Varžybų organizatoriai dėkoja Šalčininkų rajono savivaldybei už varžybų palaikymą, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos, Šalčininkėlių pagrindinės mokyklos ir Šalčininkų specialiosios mokyklos vadovams už suteiktą galimybę apgyvendinti sportininkus. Varžybų organizatorius Viktor Frizel tikisi, kad sekantis turnyras taip pat sulauks gausaus dalyvių skaičiaus.Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook