Šalčininkų rajono savivaldybė

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Naujienos
Skelbimai
Gruodžio 6 dieną Kauno rotušėje įvyko mokinių, laimėjusių filmų kūrimo konkursą „Gatvės ir asmenybės“, apdovanojimas. Tarp laimėtojų ir mūsų rajono Jašiūnų M .Balinskio gimnazijos mokiniai Augustin ir Pavel Ozarovskiai.
Paulavos respublika (orig. Rzeczpospolita Pawłowska), Ana Krepštul, Vilkiškės, Tabariškių bažnyčia, senasis kelias į Ašmeną, Felikso de Valua koplyčia, gražūs kalnuoti kraštovaizdžiai ir Merkys – tai Turgelių seniūnija.
Šalčininkų rajono gimnazijų III-IV klasių gimnazistams, besidomintiems Lietuvos istorija, jau tapo tradicija besibaigiant kalendoriniams metams susitikti Butrimonių Anos Krepštul gimnazijoje, kuri jau septintą kartą visus sukviečia ...
Pasibaigė Atvirų Šalčininkų m. krepšinio pirmenybių Šalčininkų rajono savivaldybės taurei laimėti grupinis etapas, po kurio kelialapius į pusfinali iškovojo BC „Šalčininkai“, „Nowa Fala“, „Šalčininkų senjorai“ ir „Eišišk
Š. m. gruodžio 6 d. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos mokiniai apsilankė Lietuvos savivaldybių asociacijoje, kur pristatė savo problemą dalyvaujant projekte „Pažink valstybę“.
Š. m. gruodžio 7 d. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje vyko Lietuvos jaunučių 2005 m. g. ir jaunesnių stalo teniso komandinių pirmenybių finalas. Eilinį kartą puikų pasirodymą demonstravo mūsų rajono stalo tenisininkai.
Kelių ir gatvių priežiūra žiemą ir apšvietimas – pagrindinės temos, kurias šiandien nagrinėjo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, pakvietęs seniūnus į darbinį pasitarimą.

POPULIARIAUSIOS NAUJIENOS

2018-12-06

2018-11-30

2018-11-29

2018-11-28