Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

COVID-19 Šalčininkų rajone: 86 nauji susirgimai per savaitgalį

COVID-19 Šalčininkų rajone: 86 nauji susirgimai per savaitgalį

Per pastarąsias dvi dienas patvirtinti 86 nauji susirgimo atvejai Šalčininkų rajone. Akivaizdu, kad situacija blogėja kasdien. Nustatyti atvejai siejami su protrūkiais Eišiškių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, Šalčininkų ligoninėje, Šalčininkų policijos komisariate. Šiandien sergančiųjų koronavirusine infekcija Šalčininkų rajone yra net 316.

Šalčininkų rajone 100 000 gyventojų serga 1032,1 asmuo, tai reiškia, kad iš 60 Lietuvos savivaldybių mūsų rajonas pagal sergamumą yra 16 vietoje.

Nuo pandemijos pradžios pasveiko 60 koronavirusu COVID-19 sirgusių žmonių.

Atsižvelgdami į sudėtingą ir vis dar prastėjančią epidemiologinę situaciją rajone, raginame gyventojus laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 viruso plitimo prevencija.

Primename, kad visi asmenys, kuriems patvirtintas teigiamas COVID-19 testas, informuojami, gavus tyrimo rezultatus. Savo tyrimo rezultatus galite pasitikrinti ir esveikata.lt sistemoje.

Dėl didelio sergančių ir izoliacijoje esančių asmenų skaičiaus Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau NVSC) įspėja, jog atvejų tyrimas užtrunka ir vėluoja. Tai reiškia, kad tie asmenys, kuriems buvo patvirtinta liga, nelaukę NVSC specialistų skambučio, turi izoliuotis ir įspėti žmones, su kuriais turėjo didelės rizikos sąlytį.

Tuo atveju, jei Jums vienokiu ar kitokiu būdu nepranešta apie būtinybę izoliuotis (gali būti skambutis iš NVSC, darbovietės, švietimo įstaigos informacija ir pan.), vadinasi, labai maža tikimybė, kad Jūs ar Jūsų artimasis turėjote didelės rizikos kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, todėl nepanikuokite ir laikykitės įprastų saugumo rekomendacijų.