Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Deimantinės vestuvės: kas pasikeitė per dešimt metų

Deimantinės vestuvės: kas pasikeitė per dešimt metų

Rytoj Tetėnuose gyvenantys Edmund ir Jadvyga Tetianec švęs deimantines vestuves, šia proga šiandien juos pasveikino Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič.

Prieš dešimt metų meras Zdzislav Palevič jau lankėsi šios poros namuose auksinių vestuvių proga, kartu su juo atvyko Pabarės seniūnijos seniūnas Tadeuš Minakovskij. Kas pasikeitė per dešimtnetį? Seneliai pasidžiaugė, kad jų šeimą neseniai aplankė gandrai, anūkai padovanojo du proanūkius, vienam dveji metukai, kitam vos porą mėnesių.

- Džiaugiuosi, kad po dešimties metų vėl susitikome, esate sveiki ir savarankiškai tvarkotės. Prieš dešimt metų sveikinome Jus gražios sukakties proga, o 60-ies metų santuokos jubiliejus rajone nedažnas. Esate darnios šeimos pavyzdys, todėl džiaugiuosi, kad galiu Jus pasveikinti su šiuo nepaprastu jubiliejumi. Dėkoju Jums už viską, ką savo gyvenime nuveikėte. Gyvenkite tiek, kiek norite, ir kad Jums niekas netrukdytų. Susitarkime, kad po dešimties metų vėl susitiksime! – kalbėjo meras Zdzislav Palevič sveikindamas sukaktuvininkus.

Šiuo metu Jadvyga ir Edmund Tetianec gyvena nedideliame name Tetėnų kaimo pakraštyje, ten, kur gyveno vos sukūrę šeimą. Erdvus šeimos namas, kuriame užaugino tris vaikus ir keturis anūkus, dviem seneliams tapo per didelis, todėl nusprendė iš jo išsikelti.

 

Prabėgo kaip sapnas – taip ponia Jadvyga apibūdina santuokos metus. Pasakodama šeimos istoriją ji prisimena, kaip susipažino su savo būsimu vyru, šokius, darbą kolūkyje, šeimos narius. Jaunieji pasakoja, kad vestuvės buvo lyg ir dvejos, rugpjūtį pora susituokė civilinės metrikacijos skyriuje, tačiau tikros vestuvės, kai abu stojo Pabarės bažnyčioje ir davė amžinos meilės priesaiką, įvyko rugsėjo 12 d. Rytoj jų namuose vėl bus triukšminga – visa didelė šeima susitiks ir važiuos į Pabarės bažnyčią, kur bus aukojamos mišios už šeimos gerovę.

Linkime Jadvygai ir Edmundui Tetianec sveikatos ir santarvės!

Inesa Suchocka