Pradžia
lt
en pl

Paplūdimio tinklinio varžybos

Saulėtą savaitgalį, birželio 27 - 28 d., Šalčininkų paplūdimio tinklinio aikštelėje vyko paplūdimio tinklinio vyrų ir moterų turnyrai.

Birželio 27 d. nusiteikę atkakliai varžytis susitiko paplūdimio tinkliniui neabejingi vyrai. Turnyre dalyvavo šešios komandos. Varžybos vyko dviejų minusų sistema, vieną kartą pralaimėjusi komanda dar turėjo šansą kovoti dėl I vietos. Tai patvirtino Policijos komanda (Andžej – Simonas), pralaimėjusi pirmame susitikime, bet laimėjusi visas sekančias ir patekusi į finalines rungtynės dėl I vietos. Finale Policijos komanda susitiko su pralaimėjimo nepatyrusia Šalčininkiečių komanda (Artūras – Tomas). Po įtemptos kovos rezultatu 2:1 laimėjo Artūras ir Tomas (Šalčininkėlių komanda), tapę turnyro nugalėtojais. Dėl III vietos susitiko Butrimonių „Adrenalinas“ (Tomaš – Jan) ir šalčininkiečiai (Andrius – Andrius). Rungtynės laimėjo Tomaš ir Jan, užėmę III vietą.

Birželio 28 d. vyko moterų turnyras, subūręs šešias komandas. Jos buvo suskirstytos į 2 pogrupius, po kurių vyko atkrentamosios varžybos. Moterų turnyras buvo įdomus ir azartiškas, vyko įdomi kova tarp jaunųjų Šalčininkų tinklininkių, patyrusių Šalčininkų „Fortūnos“ žaidėjų ir policijos komandų. Šįkart nugalėjo patirtis ir jaunimas: I vietą iškovojo Lilija Frelik su savo auklėtine Diana. II vietą laimėjo patyrusios „Fortūnos“ komandos žaidėjos Jolanta – Julija ir III vieta atiteko Lilijos auklėtinėms Dorotai – Gabrieliai.

Turnyro nugalėtojams įteikti medaliai ir atminimo dovanos.

Turnyro rėmėjas: Šalčininkų rajono savivaldybė.

Organizatoriai: Šalčininkų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius, Šalčininkų tinklinio klubas „Fanat-Volley“.

Turnyrai Šalčininkuose tebuvo paruošiamasis etapas, liepos 11 d. Eišiškėse įvyks  Šalčininkų rajono paplūdimio tinklinio pirmenybės.