Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkų rajono savivaldybės dovanos ugniagesiams

Šalčininkų rajono savivaldybės dovanos ugniagesiams

Šiandien rajono meras Zdzislav Palevič įteikė Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarybos ugniagesiams jų darbui reikalingas ir labai laukiamas priemones: fotoaparatą ir termovizorių.

- Prieš kelias savaites šventėte Šv. Florijono dieną, Jūsų šventę. Dėl koronaviruso pandemijos negalėjome susitikti, todėl dovanos atkeliauja tik šiandien. Tikiuosi, kad šie prietaisai Jums pagelbės kasdieniame nelengvame darbe. Dėkoju Jums visiems už tarnybą, ypatingai dabar, kai visi bendromis jėgomis turėjome valdyti situaciją, - pasakė meras Zdzislav Palevič įteikdamas dovanas priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kolektyvui.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vitalijus Kapusta akcentavo, kad ugniagesių gelbėtojų darbe negana priešgaisrinės cisternos ir vandens. Pareigūnai pasirengę naudoti ir kitas priemones, kurios leis dirbti kokybiškiau.

 
 

- Fotoaparatas mums reikalingas gaisrų tyrimui. Tenka fotografuoti įvairiomis aplinkybėmis, netgi naktį. Termovizoriaus naudojimas mūsų darbe leis atlikti pareigas dar geriau. Ne tik gaisrų tyrimai, bet ir jų prevencija, nustatymas, gaisro kontrolė, kai galėsime įsitikinti, ar gaisras užgesintas. Atvykę į gaisravietę galėsime skenuoti patalpą ir nustatyti šilumos židinį, tikslingai nukreipti vandenį, dūmuose surasti žmogų. Šį prietaisą galime panaudoti, pavyzdžiui, ir gesindami durpynus, pamatyti tai, ko nemato mūsų akys, - pasakoja Vitalijus Kapusta.

Inesa Suchocka