Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkų miesto urbanistinės infrastruktūros tvarkymas ir kraštovaizdžio formavimas


Veiksmų programa: Sanglaudos skatinimo veiksmų programa
Veiksmų programos prioritetas: Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai
Veiksmų programos prioriteto priemonė: Probleminių teritorijų plėtra
Projekto kodas: VP3-1.1-VRM-02-R-02-003
Projekto vykdytojas: Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
Projekto pradžia: 2012-01-10         Projekto pabaiga: 2014-09-30
Bendra projekto vertė:6 254 955,96 LtProjektui skirtas finansavimas:5 506 370,84 LtProjektui išmokėta lėšų:1 846 147,89 Lt
Iš jo ES dalis:5 316 712,56 LtIš jo ES dalis:1 782 560,23 Lt
Iš jo Savivaldybės dalis: 748 585,12 LtIš jo Savivaldybės dalis: 194 236,64Lt


Projekto įgyvendinimo metu kompleksiškai bus sutvarkyta Šalčininkų miesto urbanistinė infrastruktūra.

Projekto tikslinė grupė – Šalčininkų miesto gyventojai ir svečiai.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama atlikti pagrindinius Šalčininkų miesto urbanistinės infrastruktūros sutvarkymo ir kraštovaizdžio formavimo darbus: centrinės miesto aikštės ir Mokyklos gatvės infrastruktūros sutvarkymą; Jano Sniadeckio gimnazijos stadiono infrastruktūros atnaujinimą ir plėtrą. Šiandien pradėti miesto aikštės senojo grindinio demontavimo darbai.

Pagal vykdomą projektą miesto aikštėje bus įrengtos naujos betoninės trinkelės. Pasikeis ir visos aikštės vaizdas, nes bus įrengti gėlynai, pasodinti nauji medžiai ir krūmai, įrengti suoliukai, šiukšliadėžės, informacinis stendas. Viena iš naujovių, atsirasianti miesto aikštėje, - fontanas su granito apdaila. Be to, bus sutvarkyta ir Mokyklos gatvės infrastruktūra.

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos teritorijoje bus įrengtas, stadionas, lengvosios atletikos kompleksas, dvi krepšinio aikštelės, vaikų žaidimų aikštelė. Taip pat bus atlikti ir apželdinimo darbai, sodinami nauji medžiai ir krūmai, gėlynai. Svarbus akcentas – J. Sniadeckio gimnazijos teritorijos aptvėrimas.

Projekto tikslas - Sutvarkyti Šalčininkų miesto urbanistinę infrastruktūrą siekiant pagerinti probleminės teritorijos miesto gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę.