Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Gyventojų priėmimo grafikas

Tarybos nario pavardė, vardas Adresas Laikas
Bandalevič Anton Šalčininkų seniūnija 
(Vilniaus g.30, Šalčininkai)
II ir IV mėnesio antradienis 
 13.00-17.00 val.
Bojarun Irena Jašiūnų seniūnija
(Saulėtoji g.7, Jašiūnai)
Kiekvieną penktadienį nuo 14.00 iki 16.00 val. 
Butkevičienė Jolanta Vilniaus g. 49, 419 kab. 



Gyventojų priėmimas seniūnijose
I ir III mėnesio antradienis
10.00 - 14.00


II ir IV antradienis
10.00 - 14.00
Katrina Černiavskaja  Eišiškių seniūnija
(Gegužės a. 19 Eišiškės)

I ir III  mėnesio penktadienis

13.00 - 17.00 val. 

Daškevič Boleslav Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
 (Vilniaus g.49, Šalčininkai)

Seniūnijos
 II mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.


 IV mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.
Gudač Natalja Šalčininkų ligoninė
(Nepriklausomybės g.38, Šalčininkai)
I ir II mėnesio trečiadienis
 16.00-20.00 val.
Jesvilienė Ana Eišiškių lenkų namai
 (Gegužės a.13, Eišiškės) 
I mėnesio pirmadienis
 8.00-17.00 val.
Jurševičienė Danuta Liepų g. 23 - 4, Skynimų k., Turgelių sen. Kiekvieną pirmadienį
8.00 - 17.00 val.
Dudoit Lucija Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija
 (Mokyklos g.22, Šalčininkai)
Kiekvienas mėnesio ketvirtadienis
 14.00-16.00 val.
Narkun Marius Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
 (Vilniaus g.49, Šalčininkai)
406 kab.
Kiekvieną ketvirtadienį
17.00 - 19.00 val.
Radzevičius Stasys Šilo g. 7, Stalgonių k., Poškonių sen. Kiekvieną penktadienį
8.00 - 17.00 val.
Romanovskij Tadeuš   Šalčininkų savivaldybės administracija
 (Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
 II mėnesio penktadienis
 14.00-18.00 val.
Rudzis Tadeuš Dailidžių mokykla-daugiafunkcis centas
 (Mokyklos g. 2, Dailidės)
I mėnesio antradienis
 14.00-18.00 val.
Rus Tadeuš Kalesninkų seniūnija
 (Parko g. 2, Kalesninkai)

 Eišiškių seniūnija
(Gegužės a. 19, Eišiškės)
I mėnesio pirmadienis 13.00-17.00 val.


II mėnesio pirmadienis 13.00-17.00 val.
Sinkevič Jadvyga Šalčininkų rajono savivaldybė, I aukštas, 107 kab. 
(Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
Kiekvieną antradienį
9.00 - 15.00 val.
Stonkus Gerardas Šalčininkų rajono savivaldybė, IV aukštas, 415 kab.
(Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
I mėnesio trečiadienis 13.00-17.00 val.
II mėnesio trečiadienis 13.00-17.00 val.
Slavinska Kristina Marija Rūdninkų viešoji biblioteka
(Rūdninkų k.)
 I ir II mėnesio pirmadienis
 13.00-17.00 val.
Suchocka Marija Šalčininkų ligoninė, III aukštas
 (Nepriklausomybės g. 38, Šalčininkai)
I ir II mėnesio pirmadienis
16.00-18.00 val.
Ščerbaitė Alicija Plento g.7, Šalčininkai Kiekvienas mėnesio penktadienis
8.00-17.00 val.
Tomaševič Henrik Jašiūnų seniūnija
(Saulėtoji g.7, Jašiūnai)

II ir IV mėnesio trečiadienis
15.00-17.00 val.

Vencius Stanislav Daugidonių bendruomenės centras
(Daugidonių k., Kalesninkų sen.)
Kiekvienas mėnesio antradienis
 9.00-11.00 val.
Versockaja Olga Baltosios Vokės seniūnija Kiekvieną ketvirtadienį
14.00 - 18.00 val.
Voitechovič Jaroslav Gerviškių seniūnija
(Šalčios g. 1, Gerviškės)
 I mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.