Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Gyventojų priėmimo grafikas

Puslapis tvarkomas ...

Pavardė, vardas Adresas Laikas
 Bandalevič Anton      Šalčininkų seniūnija
(Vilniaus g.30, Šalčininkai)
 II ir IV mėnesio antradienis
 13.00-17.00 val.
Bojarun Irena Jašiūnų seniūnija
(Saulėtoji g.7, Jašiūnai)
Kiekvieną penktadienį nuo 14.00 iki 16.00 val. 
Butkevičienė Jolanta Vilniaus g. 49, 419 kab. 

Gyventojų priėmimas seniūnijose
I ir III mėnesio antradienis
10.00 - 14.00
II ir IV antradienis
10.00 - 14.00
 Butrimovič Teresa  Šalčininkų autobusų stotis, II aukštas
(Vilniaus g.56, Šalčininkai)
 Kiekvienas mėnesio penktadienis
 15.00-17.00 val.
Daškevič Boleslav  Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
 (Vilniaus g.49, Šalčininkai)


 Seniūnijos
 II mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.

 IV mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.
Gudač Natalja  Šalčininkų ligoninė
(Nepriklausomybės g.38, Šalčininkai)
 I ir II mėnesio trečiadienis
 16.00-20.00 val.
Jesvilienė Ana  Eišiškių lenkų namai
 (Gegužės a.13, Eišiškės) 
 I mėnesio pirmadienis
 8.00-17.00 val.
Jurševičienė Danuta Liepų g. 23 - 4, Skynimų k., Turgelių sen. Kiekvieną pirmadienį
8.00 - 17.00 val.
 Dudoit Lucija  Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija
 (Mokyklos g.22, Šalčininkai)
 Kiekvienas mėnesio ketvirtadienis
 14.00-16.00 val.
Narkun Marius Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
 (Vilniaus g.49, Šalčininkai)
406 kab.
Kiekvieną ketvirtadienį
17.00 - 19.00 val.
Radzevičius Stasys Šilo g. 7, Stalgonių k., Poškonių sen. Kiekvieną penktadienį
8.00 - 17.00 val.
 Romanovskij Tadeuš     Šalčininkų savivaldybės administracija
 (Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
 II mėnesio penktadienis
 14.00-18.00 val.
 Rudzis Tadeuš  Dailidžių mokykla-daugiafunkcis centas
 (Mokyklos g. 2, Dailidės)
 I mėnesio antradienis
 14.00-18.00 val.
 Rus Tadeuš  Kalesninkų seniūnija
 (Parko g. 2, Kalesninkai)

 Eišiškių seniūnija
(Gegužės a. 19, Eišiškės)
 I mėnesio pirmadienis 13.00-17.00 val.
II mėnesio pirmadienis 13.00-17.00 val.
Sinkevič Jadvyga  Šalčininkų rajono savivaldybė, I aukštas, 107 kab. 
(Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
Kiekvieną antradienį
9.00 - 15.00 val.
 Stonkus Gerardas  Šalčininkų rajono savivaldybė, IV aukštas, 415 kab.
(Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
 I mėnesio trečiadienis 13.00-17.00 val.
II mėnesio trečiadienis 13.00-17.00 val.
 Slavinska Kristina Marija  Rūdninkų viešoji biblioteka
(Rūdninkų k.)
 I ir II mėnesio pirmadienis
 13.00-17.00 val.
 Suchocka Marija  Šalčininkų ligoninė, III aukštas
 (Nepriklausomybės g. 38, Šalčininkai)
I ir II mėnesio pirmadienis
16.00-18.00 val.
 Ščerbaitė Alicija  Plento g.7, Šalčininkai Kiekvienas mėnesio penktadienis
8.00-17.00 val.
 Tomaševič Henrik  Jašiūnų seniūnija
 (Saulėtoji g.7, Jašiūnai)
II ir IV mėnesio trečiadienis
15.00-17.00 val.
 Vencius Stanislav  Daugidonių bendruomenės centras
(Daugidonių k., Kalesninkų sen.)
 Kiekvienas mėnesio antradienis
 9.00-11.00 val.
Versockaja Olga Baltosios Vokės seniūnija Kiekvieną ketvirtadienį
14.00 - 18.00 val.
 Voitechovič Jaroslav  Gerviškių seniūnija
(Šalčios g. 1, Gerviškės)
 I mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.