Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Atvėrėme duris pavasariui...

Pavasaris - gamtos prisikėlimas, pirma žolytė, gaivus oras, paukščių čiulbesys, nuostabi aplinka - visa tai supa Šalčininkų r. Eišiškių lopšelį-darželį ,,Žiburėlis“, kur didelis dėmesys skiriamas gamtos saugojimui, sveikatos stiprinimui, pasaulio pažinimui.
Siekiant, kad vaikai susipažintų su supančia aplinka, išmoktų kultūringo elgesio gamtoje, saugotų ir tausotų ją, įgytų žinių apie sveikatos saugojimą bei sveiką mitybą, įstaigoje yra rengiami ir vykdomi šiems tikslams pasiekti įvairūs projektai.
Kiekvienos grupės ugdytiniai vykdė savo grupės projektą, auklėtojoms pasirenkus vaikams naudingas ir įdomias ugdymo temas. Projekto apibendrinimas - renginys ,,Atvėrėme duris pavasariui...“, kuris truko visą savaitę.
Tad norėtume pasidžiaugti ir pasidalinti idėjomis ir sumanymais, kaip šį pavasarį pasitiko Eišiškių lopšelio-darželio ,,Žiburėlis“ bendruomenė. Tam reikėjo tik geranoriškumo, kūrybiškumo, atsidavimo darbui, puikios nuotaikos ir eilinės dienos vaikams darželyje virsta šventėmis.
Visi žinome, kad šis pavasaris – ne eilinis, o Lietuvos vardo tūkstantmečio..., tad ji reikia atitinkamai pasitikti.
Kiekvienos grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis aktyviai dalyvavo visose renginiuose, akcijose.
Vaikai turėjo puikia galimybę įsijausti į žiūrovų bei aktyvių veikėjų vaidmenis. ,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis pristatė nuotaikingos pasakos ,,Pavasario sutikimas“ improvizaciją, kurioje parskridęs gandras iš šiltųjų kraštų isimylėjo varlę. Pasakos veikėjai džiugino žiūrovus savo žaisminga apranga.
Įstaigoje vyko vaikų ir auklėtojų darbelių paroda ,,Pasitikime paukštelius“. Darbeliai parodai buvo pagaminti įvairia technika: nertos, pintos, siūtos, aplikuotos, pieštos ir pan.
Kitą dieną darželyje vyko sporto rungtynės, kur netrūko įvairių estafečių, žaidimų o kartu ir teigiamų emocijų ir išgyvenimų.
Kiekvieną dieną įdomūs renginiai vyko grupėse bei darželio kieme.
Šios turiningos savaitės gyvenimą vainikavo darželio darbuotojų ir vaikų ,,Švaros akciją“, kurios metu visi darbuotojai tvarkė darželio teritoriją.
Dėkojame vaikams ir darželio darbuotojams už įnašą organizuojant renginį ir aktyvų dalyvavimą. Visų Eišiškių lopšelio-darželio ,,Žiburėlis“ darbuotojų iniciatyvumas ir kūrybiškos idėjos – viena pagrindinių mūsų įstaigos sėkmingo darbo garantijų.
Šalčininkų r. Eišiškių l/d ,,Žiburėlis“
Direktorės pavaduotoja ugdymui
Valentina Kosman