easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Ansamblio „Mazowsze“ koncertas

2023-05-07 val. 16:00 Šalčininkų miesto parkas
event image

Šalčininkuose su koncertine programa „Lenkijos spalvų kaleidoskopas” pasirodys Valstybinis T. Sygietynskio liaudies dainų ir šokių ansamblis „Mazowsze“.

2023 metų gegužės 7 d., 16.00 val., Šalčininkų miesto parke koncertuos vienas didžiausių meninių ansamblių pasaulyje - valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Mazowsze“,  kuris puoselėja tai, kas lenkų kultūroje gražiausia.

Ansamblis „Mazowsze“ įkurtas 1948 m. Ansamblio tikslas puoselėti tradicinį ir liaudišką repertuarą, paremtą regioninėmis dainomis ir šokiais. Šiandien „Mazowsze“ žavi savo jaunatviškumu, gyvybingumu, profesionalumu ir spalvomis. Ansamblio repertuare - folkloras iš 42 Lenkijos regionų. Vieno koncerto metu galima pamatyti apie 20 iš jų.

Choro paruošimas: Mirosław Ziomek

Dirigentas: Jacek Boniecki

Baleto paruošimas: Zofia Czechlewska

Valstybinis T. Sygietynskio liaudies dainų ir šokių ansamblis „Mazowsze“ - įstaiga, kuriai vadovauja Mazovijos vaivadijos savivaldybė ir Lenkijos Respublikos kultūros ir tautinio paveldo ministerija

Organizatoriai ir rėmėjai:

Valstybinio T. Sygietynskio liaudies dainų ir šokių ansamblio „Mazowsze“ koncertą Šalčininkuose finansuoja Mazovijos vaivadijos savivaldybė.

Lenkijos Respublikos kultūros ir tautinio paveldo ministerija (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej)

Šalčininkų rajono savivaldybė

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

  
  

easy to read