easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Filmas „Gražuolė ir Sebastianas“

2023-05-19 val. 10:00 Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras, Vilniaus g. 48
event image

Nuotaikinga juosta visai šeimai apie berniuko ir šuns draugystę.
2023 m. gegužės 19 d., 10.00 val.
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centre


Sebastianas yra eilinis didmiesčio dešimtmetis: nemėgsta mokyklos, krečia išdaigas, važinėjasi riedlente ir leidžia laiką su draugais. Tad motinos sprendimas vasaros atostogų metu jį „iškišti“ senelei ir tetai, gyvenančioms kalnuose, Sebastianui labai nepatinka. Bet ar kas nors klausia dešimtmečio nuomonės? Taigi.


Pirmos dienos kalnuose patvirtina blogiausias Sebastiano nuojautas: purvas, laukai (riedlente nepasivažinėsi) ir avys – daugybė avių, kurias dar ir ganyti reikia. Žodžiu, nuotaika visiškai subjūra. Vis tik netikėtas susitikimas su iš pradžių siaubą Sebastianui įvariusiu padaru – didžiuliu baltu šunimi – viską pakeičia. Netrukus berniukas išsiaiškina, kad tas „baisus“ padaras yra Pirėnų kalnų šuo, vardu Gražuolė ir visai nėra baisus. Priešingai – itin draugiškas, tik nepatiklus, nes yra skriaudžiamas savo šeimininko.
Sužinojęs tiesą ir pamažu susidraugavęs su Gražuole, geraširdis berniukas tiesiog negali kęsti tokios neteisybės ir pasiryžta padaryti viską, kad padėtų savo naujajai draugei. Sebastiano ir Gražuolės laukia daugybė nuotykių, pavojų, džiaugsmo ir beprotiškiausia bei įsimintiniausia vasara jų abiejų gyvenime.


Nuotaikinga juosta visai šeimai apie berniuko ir šuns draugystę „Gražuolė ir Sebastianas“ Lietuvoje pradedama rodyti gegužės 5 dieną.


Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.


Režisierius: Pierre Coré

 

Bilieto kaina 6 Eur.

Bilietus galima įsigyti Šalčininkų kultūros centro kasoje arba paspaudę nuorodą:

https://www.ticketmarket.lt/search?place=&q=salcininkai


 

easy to read