Lt En Pl
*home*
*home*
pl
lt en

IV edycja Konkursu Fotograficznego im. Włodzimierza Korsaka

Z uwagi na awarię strony internetowej ZO PZŁ w Gorzowie Wlkp. przesyłam zaproszenie do udziału w następnej edycji konkursu fotograficznego, regulamin pozostaje bez zmian (przesyłam na życzenie) termin nadsyłania zdjęć upływa z dniem 31.03.2020 rok, w załączeniu karta zgłoszenia i zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku osób. Informuję że została wydana książka Włodzimierza Korsaka „Piękno w lesie” w której znalazły się między innymi fotografie uczestników konkursu.

Zarząd Okręgowy PZŁ i Klub Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ oddział gorzowski im. Włodzimierza Korsaka w Gorzowie Wlkp. zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu Fotograficznego im. Włodzimierza Korsaka. Konkurs kierowany jest do wszystkich osób posiadających fotografie przyrodniczo – łowieckie, obejmujące następujące kategorie: fauna, sceny myśliwskie, ruch, Puszcze Lubuskie – kategoria promująca piękno lasów Ziemi Lubuskiej oraz Puszcza Rudnicka – kategoria promująca piękno lasów Ziemi Solecznickiej na Litwie. Patronat honorowy sprawują Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. i Mer Samorządu Rejonu Soleczniki na Litwie. Nagrodą główną w konkursie jest statuetka z brązu, miniatura pomnika Włodzimierza Korsaka ufundowanego przez Zarząd Okręgowy PZŁ i Lasy Państwowe, nagrody dodatkowe za trzy miejsca w kategorii oraz wyróżnienia sponsorów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii przyrodniczo-łowieckiej do udziału w konkursie.

KARTA ZGŁOSZENIA

ZEZWOLENIE NA ROZPOWSZECHNIANIE WIZERUNKU


Henryk Leśniak

Przewodniczący Komisji Kultury

Zarządu Okręgowego PZŁ w Gorzowie Wlkp.