Lt En Pl
*home*
*home*
pl
lt en

W rejonie solecznickim ogłoszono epidemię grypy

Zgodnie z rozporządzeniem dyrektora administracji samorządu rejonu solecznickiego od 6 marca br. na terytorium rejonu ogłoszono epidemię grypy. Polecane jest wstrzymanie się od organizacji imprez publicznych.

Po ogłoszeniu epidemii grypy, lekarze rodzinni mogą wydawać zwolnienia lekarskie zaocznie, z kolei placówki oświatowe w razie potrzeby mogą ograniczać działalność.