Lt En Pl
*home*
*home*
pl
lt en

W rejonie solecznickim rusza sezon grzewczy

15 października, we czwartek, w rejonie solecznickim rozczyna się sezon grzewczy.

Najpierw ogrzewanie zostanie włączone w rejonowych przedszkolach i szkołach, a także w placówkach opieki zdrowotnej. W dalszej kolejności ciepło zacznie docierać do domów mieszkalnych i budynków komercyjno-administracyjnych.

Ważne jest pamiętać, że sami mieszkańcy mogą zadecydować o terminie włączenia ogrzewania. O swojej decyzji użytkownicy powinni poinformować dostawcę ogrzewania.