Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

„2020 metų specialisto“ apdovanojimas – Justynai Vojevodskajai

„2020 metų specialisto“ apdovanojimas – Justynai Vojevodskajai

Šiandien saulėtas rytas prasidėjo gražiu susitikimu: meras Zdzislav Palevič įteikė apdovanojimą Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro specialistei Justynai Vojevodskajai.

Jau ketvirtus metus Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija rengia visuomenės sveikatos biurų „Metų specialisto“ apdovanojimus. Už darbo pasiekimus 2020 m. Šalčininkų rajone apdovanota jauna, veržli, kompetentinga, kūrybinga ir atsidavusi darbui Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro specialistė Justyna Vojevodskaja. Meras Zdzislav Palevič įteikė jai apdovanojimą už nuoširdų atsidavimą profesinei veiklai, sąžiningą ir rūpestingą pareigų atlikimą bei visuomenės sveikatos vertybių puoselėjimą.

Besišypsančios Justynos akys išdavė susijaudinimą. Jauna moteris atviravo, kad jai šis apdovanojimas yra motyvacinis ir įkvepiantis.

 
 

Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro direktorė Janina Alkovska teigė, kad Justyna Vojevodskaja yra atvira ir atsidavusi darbui.

- Visi žinome, kokie buvo 2020 metai. Justyna buvo viena iš tų, kuri dirbo ištisą parą. Ji pasižymi mokėjimu valdyti situaciją, nepasiduoti panikai ir neigiamoms emocijoms, yra be galo pozityvi ir išsiskiria požiūriu į situaciją. Džiaugiuosi, kad stiprindami visuomenės sveikatą ir valdydami pandemiją turime Justyną, - pasakoja direktorė Janina Alkovska.

Ankstesniais metais Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija apdovanojusi ir kitas specialistes: Niną Šilkienę, Janiną Butko, Elvyrą Salavatovą. S

Sveikiname Justyną Vojevodskają! Džiaugiamės galėdami arčiau pažinoti, susitikti, bendrauti, draugauti. Šypsokis!