Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Abiturientai pradeda skiepytis

Abiturientai pradeda skiepytis

Bendravimo, gyvų susitikimų ir pamokų išsiilgę abiturientai pradeda skiepytis.

Šalčininkų rajono savivaldybės pavaldumo mokyklose šiais mokslo metais mokosi 208 dvyliktokai, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pavaldumo švietimo įstaigose mokosi 30 abiturientų. Iš viso – 238. Iš jų pasiskiepijo 26 jaunuoliai.

Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazijoje pasiskiepijo keturi iš penkių dvyliktokų, t.y. 80 proc., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio pasiskiepijo keturi jaunuoliai, septyni Jašiūnų „Aušros“ gimnazijoje.

Pirmieji skiepijosi Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos dvyliktokai Eliza Rybak ir Pavel Bandalevič.

- Skiejausi, nes norėjau jaustis saugesnė, būti tikra, kad nesusirgsiu ir be baimės laikyti brandos egzaminus. Po pirmos vakcinos dozės jaučiausi gerai, neturėjau temperatūros. Draugai į mano sprendimą reagavo ramiai, jų manymų, skiepytis ar ne – tai kiekvieno pasirinkimas, - sako dvyliktokė Eliza Rybak, pasiskiepijusi „Pfizer“ vakcina.

Savo patirtimi dalinasi kitas dvyliktokas Pavel Bandalevič

- Pasiskiepijau iš karto, kai tik atsirado galimybė skiepytis abiturientams. Neturėjau abejonių, žinojau, kad tai padarysiu, tad tai buvo tik laiko ir galimybės klausimas. Pusdienį turėjau neaukštą temperatūrą, tačiau manau, kad į tokį nežymų šalutinį poveikį net nereikia kreipti dėmesio. Tikiu medicina, - sako jaunuolis, pasiskiepijęs „AstraZeneka“ gamintojo „Vaxzevria“vakcina.

Linkime jaunuoliams geros kloties brandos egzaminuose, sėkmingų vėjų stojant į išsvajotas studijas ir sveikatos.