Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Butrimonių seniūnijos gyventojai skiepijasi nuo COVID-19

Butrimonių seniūnijos gyventojai skiepijasi nuo COVID-19

Balandžio 28 d. Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centro mobili komanda skiepijo Butrimonių seniūnijos gyventojus. Tokia galimybe pasinaudojo 31 gyventojas, priklausantis prioritetinėms grupėms. Dailidėse, Jančiūnuose ir Butrimonyse skiepijosi senjorai, lėtinėmis ligomis sergantys gyventojai, mokytojai, abiturientai ir kt.

- Atėjau čia, kad asmeniniu pavyzdžiu parodyčiau, kad skiepo nereikia bijoti. Turime puikią galimybę skiepytis Dailidėse, nereikia važiuoti į Šalčininkus. Šiandien galėjome rinktis dviejų gamintojų vakcinas – „Pfizer“ ir „Moderna“. Žmonės naudojasi proga pasiskiepyti ir, tikiuosi, kad mažiausiai pusė Dailidžių gyventojų padarys tai artimiausiu metu, - pasakė Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys Tadeuš Rudzis.

- Nusprendžiau pasiskiepyti, nes noriu nugalėti COVID-19. Noriu gyventi pilnavertį gyvenimą, bendrauti su artimais žmonėmis kaip ir anksčiau. Džiaugiuosi, kad galimybe pasiskiepyti pasinaudojo ir Jančiūnų gyventojai, - sako Jančiūnų gyventoja Irena Požaricka.

 
 

Paklausta, kokiu tikslu atėjo į Butrimonių ambulatoriją, Božena Suckel atsakė, kad visa jos šeima jau pasiskiepijusi nuo COVID-19.

- Esu labai patenkinta, kad šiandien pasiskiepijau. Visiškai nebijojau. Noriu susitikti su žmonėmis, be baimės eiti į parduotuvę ir leisti laiką su anūku. Džiaugiuosi, kad skiepijimosi galimybė atsirado Butrimonyse ir gyventojai galėjo ja pasinaudoti, - pasakė ji.

 
 

- COVID-19 pandemija – tai globali krizė, turinti pražūtingų padarinių sveikatai ir nešanti net mirtį. Gavę skiepą galime apsaugoti save ir artimuosius. Gegužės 8 ir 19 d. kviečiu visus ateiti į Butrimonių ambulatoriją ir pasiskiepyti nuo viruso. Tik tokiu būdu grįšime į normalų gyvenimą, - pasakė Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belska.