Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Gerbiami Šalčininkų rajono gyventojai!

Gerbiami Šalčininkų rajono gyventojai!

Apie tris mėnesius Lietuvoje vyksta skiepijimo nuo COVID-19 procesas. Visuotinis skiepijimas yra vienintelis kelias grįžti į normalų gyvenimą ir išgelbėti daugelio žmonių gyvybes. Šis sprendimas visada bus individualus ir asmeniškas, tačiau, mano manymu, šiuo metu skiepas yra vienintelis grįžimo prie normalaus gyvenimo, buvusio prieš metus, užtikrinimas.

Kviečius visus įsiklausyti į specialistų – užkrečiamų ligų gydytojų, epidemiologų, virusologų – žodžius.

JAV maisto ir vakcinų administracijos ir Europos vaistų agentūros (EVA) užregistruotos vakcinos nuo COVID-19 nuodugniai ištirtos, atlikti būtini bandymai, kad jos būtų galimos naudoti. Kuriant vakcinas remtasi anksčiau žinomomis ir naudotomis platformomis. Kartais patiriamas šalutinis poveikis, suleidus vakciną, lydi ir kitus skiepus, tačiau skiepijimo nuo COVID-19 teikiamos apsaugos nauda yra nepamatuojamai didesnė.

Pandemijos grandinei nutraukti gavome vaistą – pasitikėkime mokslu, pasitikėkime medikais. Išsiilgome normalaus gyvenimo, norime ribojimų atšaukimo, norime, kad vaikai grįžtų į mokyklas, o mes į darbo vietas, kad galėtume nueiti į teatrą ar sporto klubą, laisvai apsipirkti arba atostogauti. Tokią galimybę mums suteiks skiepas. Nekelsime grėsmės savo šeimai, pažįstamiems, kolegoms. Tačiau, visų pirma, užtikrinsime mūsų pačių sveikatos apsaugą.

Siekdamas apsaugoti savo ir mane supančių žmonių sveikatą priėmiau sprendimą, kad vadovaudamasis valstybės lygiu sudaryta tvarka pasiskiepysiu, kai tik man atsiras tokia galimybė. Būsiu pirmasis šioje eilėje ir rodysiu pavyzdį.

Bendro rūpestingumo ir atsakingumo dėka galime nutraukti šią pandemiją! Skiepykimės!

Sveikatos!

Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič