Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

„Ori senatvė – misija (ne)įmanoma“

„Ori senatvė – misija (ne)įmanoma“

Europos socialinio fondo lėšomis finansuotas  Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos projektas ORI SENATVĖ - MISIJA (NE) ĮMANOMA  taps sėkmės  istorija,  kai atlėgs covido pandemija. Bus atvertos erdvės , galimi renginiai ir susibūrimai, būsim paskiepyti arba persirgę.

Projekto vykdymo metu - pavasarį, apsilankę Vilniaus Botanikos sode, pasigrožėję ir pasimokę , įsigiję šilauogių, aviečių ir medlievų sodinukų, gėlių ir daržovių sėklų susitiksime, pasikviesime kaimynus-senolius į PABUDIMO ŠVENTĘ, o susitikę ir pabendravę įsipareigosime sodinukais ir gėlėmis papuošti sodybas ir sodų sklypus, jais rūpintis.

15 savanorių - Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos narių - talkins pristatant, pasidalinant ir sodinant sodinukus. Rudenį nešini fotografijomis, sužydėjusiais žiedais, užaugintu derliumi rinksimės į DERLIAUS ŠVENTĘ; pasidalinsime  sėklomis, kad užsuktume vėl naują ratą rinktis dar kitą pavasarį.

Jeigu esate senatvės pensininkas(ė), gyvenate Šalčininkų mieste, turite namo ar sodo sklypą, kur galėsite susodinti krūmelius ir sėklas, susidomėjote – galite tapti mūsų projekto dalyviu, paskambinę tel. +37067855484 ir užsiregistravę.

Fotografijos iš Šalčininkų rajono VRS pensininkų sąjungos archyvo.