Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Pareigūnai tikrins viešąsias vietas

Pareigūnai tikrins viešąsias vietas

Atsižvelgiant į pablogėjusią epidemiologinę situaciją Šalčininkų rajone, taip pat reaguojant į Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos raginimą, Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai šventiniu laikotarpiu tikrins viešąsias vietas. Didžiausias dėmesys bus sutelktas į viešąsias erdves – parkus, poilsiavietes prie vandens telkinių, kitas žmonių masinių susibūrimų ir pamėgtas lankytinas vietas. Bus tikrinama, kaip laikomasi nustatytų karantino reikalavimų – ar dėvimos nosį ir burną dengiančios apsaugos priemonės (kaukės, respiratoriai, kt. priemonės), laikomasi nustatyto saugaus atstumo. Bus įrengti kontrolės postai, kuriuose pareigūnai kiekvieną situaciją aiškinsis individualiai.

Taip pat prašome įstatyminių atstovų pasirūpinti savo vaikais ir juos kontroliuoti, už nepilnamečių iki 16 metų padarytus pažeidimus atsakys jų tėvai, už tai kad neatliko savo pareigos.

Primename, kad

*Nuo 2021 m. kovo 27 d. 00:00 val. iki 2021 m. balandžio 6 d. 24:00 val. ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių.

*Viešose atvirose vietose asmenys gali būti ne didesnėmis nei 5 asmenų arba dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis. 

*Kaukių galima nedėvėti atvirose erdvėse, tik tada kai šalia 2 m spinduliu nėra kitų asmenų, išskyrus šeimos narius.

Už karantino taisyklių nesilaikymą gresia baudos nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų. Kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimas gali užtraukti ir baudžiamąją atsakomybę, tokiu atveju asmuo baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Tikimės supratingumo ir išlikite saugūs bei sveiki.