Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkai skiepijasi

Šalčininkai skiepijasi

Siekiant efektyviai valdyti ir stabdyti COVID-19 pandemiją praėjusį savaitgalį vyko prioritetinių grupių Šalčininkų rajono gyventojų vakcinavimas – komanda dirbo šeštadienį ir sekmadienį. Šeštadienį pasiskiepijo – 134 asmenys, sekmadienį - 43.

Savivaldybės gydytoja Jolanta Černiavskienė pasakoja, kad šiuo metu Šalčininkų rajone paskiepyta 7,7 proc. Šalčininkų rajono gyventojų, t. y. 2330 asmenų: 1440 moterų i 890 vyrų. Pirmąja vakcinos doze paskiepyta 7,7 proc. asmenų, dviem dozėmis – 3,77 proc.

- Savaitgalį ėjo skiepytis senjorai, abiturientai ir studentai, pareigūnai, mokytojai. Buvo galimybė pasirinkti vakciną, galėjome pasiūlyti net trijų gamintojų – „Pfizer“, „Moderna“ ir „Vaxzevria“ („AstraZeneka“). Iš viso „Pfizer“ gamintojo vakcina paskiepijome 144 asmenis, „Moderna“ - 29 asmenis, „Vaxzevria“ - 4 asmenis, - sako Savivaldybės gydytoja Jolanta Černiavskienė.

Dėl registracijos skiepijimui nuo COVID-19 Šalčininkų rajono gyventojai turi susisiekti su savo gydymo įstaiga. Dėl registracijos gyventojams talkina ir Šalčininkų rajono seniūnijos. REGISTRACIJA