Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkų rajone vyksta vakcinacija nuo Covid-19

Šalčininkų rajone vyksta vakcinacija nuo Covid-19

Tęsiama sausio mėnesį Šalčininkų rajone prasidėjusi vakcinacija nuo Covid- 19. Šiuo metu paskiepyti 499 asmenys, t. y. 1,65 proc. visų Šalčininkų rajono gyventojų.

Šalčininkų rajone paskiepyti medikai ir specialistai, kurie darbo vietoje turi didžiausią riziką užsikrėsti. Pirmenybe pasiskiepyti pasinaudojo mobiliajame punkte ir karščiavimo klinikoje dirbantys specialistai, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiantys darbuotojai. Tai pat pasiskiepijo pacientai, kuriems teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos, Čiužiakampio senelių globos namų gyventojai ir darbuotojai, globėjai, vaistininkai, socialiniai darbuotojai, iš anksto užsiregistravę senjorai.

Pastarosiomis savaitėmis skiepijosi ir švietimo įstaigų darbuotojai. Sąlygos vakcinacijai sudarytos Šalčininkų kultūros centre ir gydymo įstaigose. Aktyviausiai skiepijasi Butrimonių A. Krepštul ir Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijų kolektyvai.

Iš viso pasiskiepijo 499 gyventojai: 367 moterys ir 132 vyrai.

Šalčininkuose gyventojai skiepijami „Pfizer“, „AstraZeneca“ ir „Moderna“ gamintojų vakcinomis.

Registruotis vakcinacijai nuo COVID-19 (koronaviruso infekcijos) gali visi norintys Šalčininkų rajono gyventojai. Gavus vakcinas, užsiregistravę asmenys bus informuojami dėl tikslaus atvykimo ir skiepijimo laiko.

REGISTRACIJA VAKCINACIJAI